Anasayfa / Genel / 3 Yeni, Farklı ve İnovatif iş fikri

3 Yeni, Farklı ve İnovatif iş fikri

1 İş Fikri : Merdiven Çıkan Bavul

İş Fikri Detayı : Bu buluş bavul üzerine uygulanan bir kaldırma sistemi ile ilgilidir. buluş sayesinde bavulun bulunduğu yerden belirli bir yüksekliğe çıkarılması sırasında kullanıcının beline ve kollarına ağırlık gelmemektedir. / The invention relates to a lifting system applied to suitcases. the invention facilitates the suitcases to rise from it’s position to a certain height. Meanwhile, it reduces the stress on the user’s waist and arms.

2 İş Fikri : Yürüyen Banttan Bavul İndirme Cihazı

İş Fikri Detayı : Bu buluş yolcuların, yürüyen banttan bavullarını daha kolay ve daha az kuvvet kullanarak indirmelerini sağlayan bir alettir. / The invention relates to a device for unloading suitcases from conveyor belts, which device enables passengers to unload their suitcases from conveyor belts more easily and using less force.

3 İş Fikri : Hareketli Taşıyıcı Yüzeye Haiz Bir Market Arabası

İş Fikri Detayı : Bu buluş market arabaları üzerine uygulanan bir hareketli yüzeyle ilgilidir. buluş sayesinde market arabası boşaltılırken, altta kalan ürünlere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşılır. The invention relates to a shopping cart comprising a moveable supporting surface which facilitates picking up the products on the base.

Firma / Company : Bilge Kum Ltd. Şti.
Adres / Address : Aslı Sokak, Selin Ap. No:7/10 2.Ulus Etiler / İSTANBUL
E-posta / E-mail : bilgekum@yahoo.com
Web Sitesi / Web Site : www.bikinvent.com
Telefon / Phone : +90 212 280 74 54

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*