Anasayfa / BAYİLİKLER / Abbas Waffle bayilik şartları

Abbas Waffle bayilik şartları

Abbas Waffle

Abbas Waffle

Abbas Waffle Bayilik veriyor

Ab’bas Waffle 1983 yılında “Abbas KARAKUŞ” tarafından İstanbul Bebek’te başladığı serüvenine şubeler açarak devam etmektedir. Kendi öz sermayesi ile açtığı şubelerin yanı sıra meşhur Ab’bas Waffle lezzetini Franchise vererek genişletmektedir.

Lezzetinin en büyük sırrı kaliteli ürün kullanmanın yanı sıra, lezzetin tarifinin ana ürünü sevgi ve müşteri memnuniyeti ön plandadır. Size en yakın Ab’bas Şubelerinde bekliyoruz.

Ab’bas Waffle Bayilik

Şubemiz olmak istemez misiniz? Yeni bir işletme kurmak ve tanınmasını sağlamak hem ulusal hem de uluslararası yatırımcılar çok güç bir işlemdir. Gerek sosyal, gerek politik, gerek ekonomik koşullar ulusal ve uluslararası arenada sürekli değişmektedir, bu şartlar altında bir marka oluşturmak oldukça uzun bir çaba gerektirmektedir.

Bir marka yaratmak için çabalamak yerine markalaşmış şirketlerin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ab’bas Waffle zincirine siz de katılabilirsiniz. Franchising’in getirdiği avantajlardan istifade ederek, ünlü Ab’bas Waffle markasını ve kalitesini açacağınız şubede müşterilerinize sunabilirsiniz. Franchising şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki e-posta adresine e-mail gönderebilirsiniz. E-mailleriniz ilgili bölümümüz tarafından değerlendirilerek sizinle iletişime geçilecektir.

E-mail: kurumsal@abbaswaffle.com

Hakkında iskurun

17 yorum

 1. bayiniz olmak için gerekli şartlarınızı ve fiyatınızı öğrenebilir miyiz?
  em yakın vakitte iletişime geçebilirseniz çok memnun olurum.

 2. bayılık sartlarnız nelerdır karabukte sube acmak ıstıyorum sartlarını bıldırırsenız sevınırım…

 3. merhaba waffle subeniz olmak istiyorum lüleburgazda acmayı düşünüyorum

 4. bayilik şartlarını mailime gönderilmesini istiyorum

 5. merhaba waffle şubeniz olmak istiyorum istanbul Sancaktepe de.şartlarınızı ve aradığınız nitelikleri bana bildirirseniz sevinirim

 6. birkaç yere mail attım waffel ilgili geri dönüş yapmadılar nedense

 7. feride varlı

  wafle dükkanı açmak istiyorum

 8. nazife turhan

  SLM ben bursadan nazife waffle şubeniz olmak istiyorum şartlarınızı ve aradığınız nitelikleri bildirirseniz sevinirim bu işi çok istiyorum tabiki şartlar zorlamassa bu işyerini kurmak ve kendi işimin başında olmak istiyorum eğer bilgilendirirseniz çok mutlu olurum.. tşkr ederim.

 9. BAYİLİK ŞARTLARINIZI VE BEDELİNİZİ ÖĞRENMEK İSTİYORUM.DAHA ÖNCEDE MAİL ATMIŞTIM AMA GERİ DÖNÜŞ OLMADI.TEŞEKKÜRLER

 10. waffle franchise sakın almayın arkadaşlar tamamen kazıklanırsınız adamlar gelıyor 10bıntl lık dekorasyon yapıyor tarıflerı ayak ustu ögretıyor en asagın 60- 70 bın tl nı alıyor ıyı dusunun

 11. abbas waffle standda bayilik veriyor mu. bu konuda bir bilgiye rastlamadım…

 12. İzmir Bucada waffle şubeniz olmak istiyorum, bayilik şartlarınızı öğrenmek istiyorum

 13. İZMİR Bucada waffle şubeniz olmak istiyorum, bayilik şartlarınızı öğrenmek istiyorum

 14. merhaba waffle şubeniz olmak istiyorum burdur bucak da ikamet ediyorum şartlarınızı ve aradığınız nitelikleri bana bildirirseniz sevinirim. kendi ilçemde üniversite öğrencisiyim herhangi bi waffle kumpir satan bi yer olmadığı için ilçemizde iyi gideceğiniz düşünüyorum bilgilerinize.

 15. Sİvas ilimizee subenizi acmayı düşünüyoruz Bilgi Rica Ederim..

 16. bu ışe gırmeyı duşunuyorum bayılık şartlarını görüşmek ıstıyorum sızınle

 17. merhaba waffle şubeniz olmak istiyorum istanbul beylikdüzündeyim şartlarınızı ve aradığınız nitelikleri bana bildirirseniz sevinirim bir kadın girişimci olarak eşinle elele vererek kendi işimizin yöneticisi olmak istiyor çocuklarımıza iyi bir gelecek kurmak için kolları sıvamak istiyoruz şartlarımız ve şartlarınız uygun bulunursa sizlerle iş yapmaktan onur duyarız en kısa zamanda bilgilendirmenizi rica ediyorum.Saygılarımla.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*