Anasayfa / Genel / Acıbadem İş Başvurusu ve İşçi Alımı

Acıbadem İş Başvurusu ve İşçi Alımı

Acıbadem İş Başvurusu ve İşçi Alımı

 

Çalışanlarımızın yıl içerisinde göstermiş oldukları performanslarını ölçmek, “Kariyer Planlamalarını” ve “Eğitim & Gelişim İhtiyaçlarını” belirlemek amacı ile 2006 yılında kurulan Performans Yönetim Sistemimiz, yetkinlik bazlı olarak yapılandırılmıştır. Yetkinlikler; “Temel”, “Yönetsel” ve “Mesleki” yetkinlikler olmak üzere 3 başlık altında toplanmaktadır.

Tüm çalışanlarımız “Temel” yetkinliklere göre, yöneticilerimiz ” Temel” yetkinliklerle birlikte ” Yönetsel” yetkinliklere göre değerlendirilmektedir.

Aşağıda sıralanan bölümlerde görev yapan çalışanlarımız “Temel ve Mesleki” , yöneticilerimiz ise “Temel, Yönetsel ve Mesleki” yetkinliklere göre değerlendirilmektedir.

Hemşirelik Hizmetleri
Hasta Hizmetleri
Laboratuar
Anestezi
Radyoloji
Güvenlik
Eczane
Biyomedikal
Çağrı Merkezi
Pazarlama

1991 yılında sağlık sektöründe başladığımız yolculuğumuza, her geçen gün eklenen yeni projelerimiz ile daha heyecanla devam ediyoruz. Tüm bu yenilikler içerisinde de var olan ve yeni açılacak hastanelerimizde yöneticilik pozisyonunda görev almak üzere gerek kurum dışından gerekse kurum içerisinden olmak üzere iki ayrı yönetici geliştirme programları düzenliyoruz.

Lider ve Yönetici Gelişim Programı dahilinde yer alan Dış ve İç Yönetici Adaylarının gelişim programları; adayların kendilerini geliştirmelerine yönelik eğitim ve rotasyon programları ile bireysel ve grup çalışmalarını sağlayacak projeleri kapsamaktadır.
İş Başvurusu İçin;

http://www.acibadem.com.tr/kariyer/Basvurular.asp

Hakkında iskurun

3 yorum

 1. mhb.ben hastanelerde çalıştım .yogun bakım,dahiliye,pediatri, onkoloji,kvc,uroloji.ortapedi v.s servislerde çalıştım son çalıştıgım hastane başkent üniversitesi ankara hastanesinde.4 yıl görev yaptım giriş.2009.ayrılış 2013.şuan iş arıyorum ve hastanenizde çalışmak istiyorum işe ihtiyacım var evli 2 çocuk babasıyım 44 yaşındayım yaşımı göstermiyorum.tşk.saygılarımla

 2. hakkı barışık

  mrb lar ben iş basvurusu ıcın bakmıştım hastanede temizlik ısı falan

 3. mrb ismim yakup yılmaz 1984 dogumluyum
  gazete ilaninizdaki muracat icin bas vuruda bulundum
  güvenlik görevlisi olarak astanelerde guvenlik olarak calistim
  guvenlik kimlik kartim var 29yasindayim avcilar parsellerde ikamet
  ediyorum tesekurlerimi ve saygilarimi sunarim
  tel.0506 429 28 36

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*