Anasayfa / Genel / Adana Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu –Adana Büyükşehir iş ilanları

Adana Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu –Adana Büyükşehir iş ilanları

Adana Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu

Adana Büyükşehir Belediyesinde iş başvurusunda bulunmak ve iş ilanlarını takip etmek için en yakın işkur temsilciliğindeki ilanları ve Adana Büyükşehir Belediyesinin resmi web sitesindeki duyuruları takip etmeniz gerekmektedir.
Adana Büyükşehir iş ilanları Adana Büyükşehir’da iş ve eleman arayan firmalar ile ilgili ilanlar aşağıda yer almaktadır. Sizde ilan eklemek veya iş ilanları hakkında bize yorumlar ile katkıda bulunabilirsiniz.İş arayışında bulunan ve kurslar hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki numaralardan telefonla ön bilgi alabilir.

Adana Büyükşehir Belediyesi iletişim bilgileri

Adana Büyükşehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı

Adres: Adana Büyükşehir Belediyesi
Reşatbey Mah. Atatürk Cad.
Seyhan / ADANA
Tel : 03224585831
Faks: 03224543787

Hakkında iskurun

3 yorum

  1. ERMAN AKYATAN 05534262973

    mesleki görevimi adana enka pazarlama a.ş de sürdürmekteyim iş makinaları (hidrolik ve motor üzerine kalifiyeli bir elamanım sizinle çalışmayı arz ederim..

  2. mehmet emin polatoglu

    src var yolcu taşıma uzun yol şöförlügü sizle çalışmaktan memnun olurum 05325928177

  3. Ben meslek lisesi cocuk gdlidim mezunum ayriyeten acik ogretim sosyal hizmet i okuyorum ikinci sinifim meslegimle ilgili is bulamadim gercekten is e ihtiyacim var parasi icin degil ben meslegimi yapmayi cok seviyorum cocuklarla ic ice olmak beni mutlu ediyo cocuk esirgeme kurumunda calimayi cok istiyorum okuyun lutfen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*