Anasayfa / BAYİLİKLER / Bayilik veren firmalar / Aile restoranı Denny’s Master Fracnhise Veriyor

Aile restoranı Denny’s Master Fracnhise Veriyor

Denny’s 2 bin 200 restoran, ayda 29 milyon müşteri ve 2 milyar dolar ciro… Dünyanın bir numaralı aile restoranı olarak kabul edilen Denny’s, 1953’ten bu yana müşterilerine hizmet veriyor. Kurulduğunda bir donut zinciri olarak faaliyet gösteren hatta ismi de Danny’s Donuts olan Denny’s, bir süre sonra üç öğün yemeğin verildiği klasik bir aile restoranına dönüştü.

Denny’s’in de en önemli özelliği bu. Oldukça geniş bir menüde çocuktan yaşlıya herkese hitap eden bir hizmeti, hoş bir ambiyan ile sunuyor oluşu… Akşam yemeğinden sonra Dennys bir bara dönüşüyor.

Franchise

Franchise

1981’de bininci restoranını açan şirket, 2010’da sayıyı 8 ülkede 2 bin 100’e yükseltti. Son yıllarda büyümesini Amerika dışına çıkaran şirket, Çin, Japonya, Kanada, Yeni Zelanda, Meksika, Porto Riko ve Kosta Rica’da faaliyet gösteriyor. Denny’s’i Türkiye lisansını satmak için uzun zamandır yatırımcı aradıklannı söyleyen şirket danışmanı William Bili Edwards, mayıs ayı içerisinde bu amaçları için İstanbul’a hem kenti incelemek hem de olası yatırımcılarla görüşme yapmak için geleceğini de vurguluyor.

Web: dennysfranchising.com

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*