Anasayfa / BAYİLİKLER / Akvaryumcu açmak istermisiniz

Akvaryumcu açmak istermisiniz

Akvaryumcu açmak isterseniz ve Akvaryumculuk hakkındaki bilgiler edinmek istiyorsanız ve pet shop hakkında da bilgiler edinmek iserseniz Has Akvaryum bu konuda bayilik veriyor. Has akvaryum hakkında bilgiler yazımızın devamındadır.

HAS akvaryum 2004 yılında Ankara da çalışmalarına başladı. Ekibimizin kadrosunu kuruluşumuzdan bu güne aktif, dinamik ve konusunda bilinçli çalışanlar oluşturdu. 2004 yılından itibaren oluşturduğumuz ekip ile, Akvaryum sektöründe tecrübe ve uzmanlığımızı geniş ürün yelpazemizle artırarak uygun fiyat ve kaliteden ödün vermeden Ankara ve İç Anadolu bölgesinde etkin dağıtım ve müşteri odaklı çalışmasıyla hızlı bir yol kat ettik.

Akvaryum Bayiliği

HAS AKVARYUM ,bugün yurt dışından yaptığı ithalatıyla bünyesinde 10 marka (SOBO, HOPAR, DEGENBAO, AQUA MASTER, YUEMEİ, LANGHU, CHUANGHI, YOUDA, AİR, ASTRA vb. ), 2500 çeşit ürün, Türkiye bünyesindeki BİYOTEKNİK, MARKİMYA, LORA, ŞADANLAR, TETRA, TROPİCAL, WİTTE MOLEN, MAX ürünlerin dağıtımı yapan, Türkiye’nin pet ve akvaryum ürünleri tedarikçisi olmuş durumdadır.

Ayrıca şirketimiz ithal ve yerli birçok balık ve bitki çeşidini siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.
HAS AKVARYUM olarak hedefimiz; Pet sektörünün ülkemizde doğru bir şekilde gelişmesini sağlamaktır, bunun içinde, siz değerli bayilerimiz ve veteriner hekimlerimize kaliteli ürünlerden oluşan geniş bir ürün gamını en ekonomik şekilde sunmaya çalışmaktadır.

Sektörde gerçekleştirilmesi zor olan ürün devamlığı ile verdiğimiz satış sonrası destek hizmetlerimizi geliştirerek devam etmek ve son kullanıcılarımıza hobilerinden uzaklaştıran değil hobilerinden aldıkları keyifi arttırmaya yönelik çalışmalarımız bütün gücümüzle devam etmektedir…
Firmamız tüm bu imkânları sunabilmek ve verdiği hizmeti arttırmak için bünyesinde akvaryum ve pet sektöründe uzmanlaşmış, kişileri bünyesinde barındırmaktadır. Ankara içi 2 araç, Anadolu ya hizmet vermek üzere toplamda 1dağıtım aracı ile gelişim ve sizlere desteğini sürdürmektedir.

Akvaryumcu açmak için iletişim Bilgileri
Adres : 8. Cadde 4. Sokak No: 3 / A Emek – ANKARA
Telefon : 0312 213 24 43 – 0312 222 77 88
Faks : 0312 213 24 43
E-Mail : info@hasakvaryum.com

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*