Anasayfa / BAYİLİKLER / Altın Emlak Bayilik – Franchise

Altın Emlak Bayilik – Franchise

Altın Emlak Bayilik

Altın Emlak Bayilik

ALTIN EMLAK, çeşitli kurumsal firmalarda uzun yıllar yöneticilik yapan ve bu holdinglerin emlak-inşaat bölümlerinin de kurucusu olan Nuri ÖZELMACIKLI tarafından 1998 yılında kuruldu. Ülkemizde alım-satım ve kiralama başta olmak üzere gayrimenkulle ilgili aracılık hizmetlerinin bilgi ve donanım açısından hiç bir yeterliliğe sahip bulunmayan aracılar tarafından gerçekleştirilmesini büyük bir hizmet eksikliği olarak gören Nuri ÖZELMACIKLI, emlakçılık mesleğini profesyonel şekilde gerçekleştirmek için gözlemler yapmak amacıyla Amerika’da ve Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde bulundu.

Mesleğin ifa edilmesinde en büyük eksikliğin niteliksel eksiklik olmasından yola çıkılarak kurulan ALTIN EMLAK’ta, faaliyete başlamadan önce profesyonel eğitim kadrosu oluşturarak bütün personel, işe başlangıçta mesleki eğitime tabi tutuldu. Zaman içinde gerçekleştirdiği periyodik eğitimlerle mesleki gelişimi sürdüren ve tamamen eğitimli kadrosuyla hizmet veren ALTIN EMLAK, kısa sürede bireysel müşterilerden kurumsal müşterilere, mülk yönetiminden özel projelerin pazarlamasına kadar geniş bir yelpazede nitelikli hizmet sunar hale geldi.

Emlakçılık yapacak kişilerin Türk Emlakçılık Standartları Tebliği gereğince Milli Eğitim Bakanlığı onaylı eğitimden geçmeleri ve sertifika almaları gerekmektedir. Emlakçılıkta eğitime ve niteliksel gelişmeye önem vererek bir ilki gerçekleştiren ALTIN EMLAK bu özelliği ile Milli Eğitim Bakanlığı tarafından, emlakçılık eğitimi verme yetkisi tanınan ilk ve en yetkin özel kuruluştur.

Sektördeki profesyonel çizgisi ve başarısı ile zaman içinde bu ismi farklı bölgelerde, aynı kalite anlayışıyla temsil etmek isteyen girişimcilerin taleplerini değerlendiren ALTIN EMLAK, Franchising Sistemi ile kendi işletmesini kurmak isteyen girişimcilere destek vermekte ve bu gün 49 franchisee’si ile İstanbul, Antalya, Erzurum, Kırklareli, Osmaniye, Balıkesir, Samsun, Mersin gibi değişik illerde faaliyet gösterebilmektedir.

Emlak sektörünün en büyük sivil toplum örgütlenmesi olan Emlak Müşavirleri Federasyonu’nun (EMFED) başkanlığını da yürüten ALTIN EMLAK herhangi bir ofisine giren müşterinin emlakla ilgili bütün taleplerini tek noktadan karşılayabilmesi için farklı kollardaki işletmelerini tek bir çatı altında toplamıştır. Bugün ALTIN EMLAK’ın müşterileri, yalnızca emlak aracılık hizmeti değil sigortadan ilana, değerlemeden kredi destek hizmetine kadar her tür taleplerine profesyonelce yanıt alabilmektedir.

Altın Emlak Bayilik – Franchise

ALTIN EMLAK, franchisee’lerinden reklama katkı payı, cirodan pay gibi çeşitli isimler altında ek ödemeler talep etmez.

ALTIN EMLAK’ın web portali Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden binlerce emlak kaydının bulunduğu ve teknolojik alt yapısı en gelişmiş portaldir. ALTIN EMLAK franchisee’leri bu kendilerine ALTIN EMLAK tarafından sağlanan özel internet sayfalarında ofis içi otomasyon sistemini fonksiyonunu kullanarak ofisin verimliliğini de test edebilmektedirler.

ALTIN EMLAK Franchising Sistemi, yalnızca emlak değil emlakla ilintili unsurlara dair hizmetlerin de (değerleme, mortgage, sigorta vb.) aynı ofisten verilebilmesi esasına dayanır. Bu nedenle ALTIN EMLAK, bir şirketler grubu olarak faaliyet göstermektedir.

ALTIN EMLAK franchisee’leri Genel Müdürlüğün hukuki ve teknik destek hizmetinden sınırsız yararlanma hakkına sahiptirler.

ALTIN EMLAK Franchising Sistemi’nde ofisin görsel unsurları Genel Müdürlük’çe karşılanır.

ALTIN EMLAK franchisee’leri mesleki bilgi birikimlerini Genel Müdürlükçe düzenlenen periyodik eğitimlerle derinleştirirler.

Detaylı bilgi edinmek ve franchise başvurusunda bulunmak için tıklayınız.

 

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*