Anasayfa / EK GELİR / Amway Türkiye Ek iş Fırsatı

Amway Türkiye Ek iş Fırsatı

amway

Amway Türkiye

Amway Başkanı Doug DeVos : İnsanların doğrudan satış işine girmelerinin pek çok nedeni vardır. İnsanlar Amway İş Fırsatını keşfettiklerinde, diğer olasılıkları da görürler. Bu da onları hayal güçlerini zorlamaya teşvik eder.

Amway ile Ek Gelir Kazanabilir veya işinizi Kurabilirsiniz

Amway, hedeflerinize ulaşmanıza önem verir ve sizi bunun için cesaretlendirir — başarı sizin için kendiniz ve aileniz için ek gelir kazanmak, yüksek seviyede tatmin sağlamak, sevdikleriniz için daha iyi bir yaşam sağlamak veya bunlardan tamamen farklı bir şey ifade edebilir. Hedefleriniz tamamen size bağlıdır.
Halihazırda 3 milyonun üzerinde insana başarıya giden yolda yardım ettik. Bu kişilere cazip gelen olanaklar, eşsiz fırsatlar, yarım yüzyılı aşkın bir süreye dayanan deneyim ve tutkuya sahip bir kuruluşun desteği, destek sağlamaya hazır küresel bir topluluk ve birinci sınıf bir Satış ve Pazarlama planıdır.

Amway İşinizi kurarken öğrenmeniz gerekenler
Amway İşinizi başlatmak için, Amway Serbest Girişimcisi (ASG) olarak kaydolmanız gerekmektedir.
Kayıt olarak, Amway İşinizi tescil eder ve Amway Satış ve Pazarlama Planı dahilinde kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.
İşimiz insanlarla kurulan bağlantılardan ibarettir. Bir Amway Serbest Girişimcisi tanıdığınız var ise, Amway İşi’nin kişisel hedeflerinizi gerçekleştirmede size nasıl yardımcı olabileceği konusunda kendisiyle konuşabilirsiniz.

Amway İşinde hiçbir zaman yalnız değilsiniz. Sponsorunuzdan alacağınız desteğin yanı sıra, Amway size birinci sınıf eğitim, pazarlama, ürün ve müşteri desteği sağlar.
Dahası, ürünlerimizin her biri Amway Müşteri Memnuniyeti Garantisi kapsamındadır. Siz veya müşterileriniz herhangi bir üründen makul bir kullanım sonrasında tam olarak memnun olmadığınız takdirde, ürünü iade edebilir ve ödediğiniz parayı geri alabilirsiniz.

Amway Serbest Girişimcisi (ASG) olduğunuzda, 80 ülke ve bölgedeki 3 milyonun üzerinde ASG arasına katılacaksınız.
Aynı zamanda, sizi destekleyecek, cesaretlendirecek ve size tavsiyelerde bulunabilecek ASG’lerden oluşan bir grubun da parçası olacaksınız. Bu ekibin ayrılmaz parçalarından biri de, İşe başlamanızda size yardımcı olacak ve işiniz süresince sizi eğitecek olan sponsorunuzdur.

İşinizi kendi başınıza yürütürsünüz, ama asla yalnız olmazsınız.

Amway yanınızda olduğu sürece, kendiniz için belirlediğiniz hedeflere ulaşabilirsiniz!
Müşteri Hizmetleri: Herhangi bir konuda (örneğin, kayıt, yenileme, iş veya ürün bilgileri gibi) sorunuz olduğunda, Müşteri Hizmetleri departmanımız size yardımcı olacaktır.

 • Pazarlama: Satış girişimlerinizi DVD’ler, Internet siteleri, dergiler ve broşürlerle destekler ve İşinizi büyütmenize yardımcı oluruz.
 • Sipariş İşlemleri: Siz ürünlerin satışını yapın, gerisini bize bırakın.
 • Eğitim: Bağımsız İşinizi başarıyla büyütebilmeniz için gereken bilgileri sizlerle paylaşmaktayız. Ücretsiz ve kullanımı kolay çevrimiçi (online), video ve eğitmenler yönetimindeki eğitimlerimiz.
 • Hedeflerinizi ve hızınızı siz belirlersiniz. Bizler başarılı olmanız için daima yanınızda bulunuruz.
 • Başarı sizin için kendiniz ve aileniz için ek gelir kazanmak, daha yüksek seviyede tatmin sağlamak, sevdikleriniz için daha iyi bir yaşam sağlamak veya bunlardan tamamen farklı bir şey ifade edebilir; hedefleriniz tamamen size bağlıdır.
 • İş sizin işiniz — kontrol de size ait.

Amway web sitesindeki kendi kişiselleştirilmiş iş yönetim merkezinizden işinizi yönetebilir, satış miktarlarınızı kontrol edebilir, ürün siparişi verebilir ve İşinizi yenileyebilirsiniz.

Amway, çok çalışmanın ödüllendirilmesi gerektiğine inanır.
Kısaca ifade etmek gerekirse, Amway Satış ve Pazarlama Planı sizi ve ürün satışı yapmaları için sponsorluğunu üstlendiğiniz Amway Serbest Girişimcileri ödüllendirir. Aşağıdaki şekillerde kazanç sağlayabilirsiniz:

Müşterilere yapılan ürün satışları üzerinden perakende kâr marjı.
Aylık çalışmanıza bağlı olarak, iş hacminizin %3’ü ila %21’i arasında değişen oranlarda aylık performans primleri.
Sponsorluk yaptığınız grubun satışları bazında aylık ve yıllık liderlik primleri ve diğer nakit ödüller ve iş teşvikleri.

Başarı İçin Basit Adımlar
Adım 1: Öğren. Ürünlerinizi gerçek anlamda tanımanın tek yolu, onları kullanmaktır. Bu ürünlerin size ne gibi faydalar sağlayabileceğini bilmeniz, bu ürünleri müşterilerinize çözüm olarak sunarken büyük önem taşımaktadır.
Adım 2: Satış. Ürünlerle ilgili bilgileriniz arttıkça, Amway İşiniz çerçevesinde sunduğunuz ürünlere ihtiyaç duyan kişileri tespit etmeye başlayacaksınız. Perakende satış Amway İşiniz çerçevesinde para kazanmanın en kolay yoludur.
Adım 3: Sponsor. Sunduğunuz ürünler bazı arkadaşlarınızın aradığı çözümleri sağlar. Hedeflerine ulaşmada kendilerine yardımcı olacak bir iş arayışında olan bazı arkadaşlarınız için ise, Amway İş Fırsatı oldukça cazip bir seçenek oluşturabilir. Bu arkadaşlarınıza sponsorluk yaptığınız takdirde, onların yarattığı iş hacmi için siz de ödüllendirilirsiniz. Amway işi bu kadar kolaydır. Kendi Amway İşiniz için hemen bugün kayıt olun.

Amway’e Nasıl Kayıt olunur öğrenmek için tıklayınız. Amway Kayıt Bilgileri

Amway Türkiye ve ek gelir fırsatı için yukarıdaki linkten bilgileri alabilirsiniz.

Hakkında iskurun

3 yorum

 1. gümüş lider arzu azal küçükdemir

  sağlıklı ürünler ve amway iş fırsatı ile ilgili profesyonel bilgi almak isterseniz dürüst ahlaki değerlerinizden ödün vermeden yapabileceğiniz patronsuz zamanı size ayarlı bir iş imkanı bilgi için arayın 05055409523 ve 05055409553

 2. mükemel bir iş fırsatı kariyerden düşmek yok her ay ürün almak yok ekibini yılık kotası kayıt yok bir sefer organızasyonu kur hayatını yaşa dün yanın neresınden olursan ol sizde yapa bilirsiniz irt 533 641 64 80

 3. amway ürünlerine indirimli ulaşmak ve bu işi yapmak isteyenlere yardımcı
  olurum. 0554 402 67 84

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*