Anasayfa / Genel / Anket Doldurarak Para Kazanma Yöntemleri

Anket Doldurarak Para Kazanma Yöntemleri

365155-3-4-c29eb

Anket doldurarak para kazanma işi, işten ve varsa okudan boş kalınan zamanlarda ek iş olarak yapılabilecek harika bir iş gibi durmuyor mu ? Evet, anket doldurarak para kazanabilirsiniz.. Birtakım firmaların önderliğinde, veya tamamen deneysel yolla bu işi ek iş olarak yapıyor olmanızın kime ne zararı olabilir ki.. Üstelik başka bir işte çalışmak istemeyenler için keyifli bir ek kazanç olarak bile nitelendirilebilir..  Anket doldurmaya nasıl başlarsınız?  Bu işten ne kadar sürelerde nasıl paralar elde edersiniz? ve bu işi nasıl yapabilirsiniz.. ? Tüm bu soruların yanıtlarını merak ediyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Aşağıdaki yazımızı okuyarak kafanızdaki bu sorulara yanıt bulabilirsiniz..

 Anket Doldurmaya Start Verme !

Günlük olarak kullandığınız kişisel bir E-Posta adresi çoğu kişinin mevcuttur. Fakat bu iş için ayrı olarak kişisel hesabınızdan bağımsız yeni bir e- posta hesabı açın.

Bir iki site sizi idame ettirmez. Unutmayın ki bu işi biraz daha fazla gelir elde edebilmek için yapıyorsunuz.. Önünüze çıkan sitelere üye olabilirsniz. Bu işin öncüleri surveysavvy.com ve yourfreesurveys.com dur. Ve en favori sitelerdir. Haftada birkaç kez anket doldurmak istiyorsanız bu sitelere üye olabilirsiniz. Bedava listelerle dolu sitelerde var ancak; bu işe başlamadan önce dikkatli olmalı ve sitedeki bilgileri iyice okumalısınız.

20 tane siteye üye olursanız para kazanmaya başlarsınız ancak bu yeterli değildir. İyi ve yinelenen gelir elde etmek istiyorsanız en az 100 tane internet sitesine üye olmanız gerekir. Biraz sabırlı ve organize olmanız gerekecektir. Sonuçları gördüğünüzde buna değeceğini anlayacaksınız.

Sitelerin çoğunda müşteri destek hizmeti vardır böylece aklınıza takılan soruların yanıtlarını alabilirsiniz.

Anket sitelerinin çoğu yeni üye olanların profil anketi doldurmasını ister. Para kazanmasınız bile bu anketleri doldurun. Bu sayede nitelikli olduğunuz konularda daha çok anket alırsınız.

Hemen pes etmeyin. İnsanların çoğu birkaç hafta sonra bu işi bırakır. Anket firmalarının size yeteri kadar güvenmesi ve iyi ödemeler yapacakları anketleri göndermeleri için biraz zaman geçmesi gerekir.

Bilgileri doğru ve dürüst şekilde doldurun. Anket siteleri er yada geç niyetinizi anlar. Dürüst olmadığınızı anlarlarsa size anket göndermeyi keserler.

E-postanızı sıklıkla kontrol edin ve anketleri en kısa sürede doldurmaya çalışın. Anketler çoğunlukla hızla tamamlanır.

Anketlerden kazanacağınız para konusunda gerçekçi olun. Anket doldurarak zengin olamazsınız. Anket sitesi gibi görünen dolandırıcılara karşı uyanık olun. Anket siteleri kredi kartı numaranızı istemez.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*