Anasayfa / BAYİLİKLER / Arthur & Miller Real Estate Franchise Şartları

Arthur & Miller Real Estate Franchise Şartları

arthurmillerArthur&Miller, eğitimli ve profesyonel satış kadrosu ile 1999 yılından bu yana gayrimenkul sektöründe İstanbul/Merkez ve franchise ofisleri ile faaliyet göstermektedir.

Konularında uzmanlaşmış “çözüm ortakları” aracılığı ile franchise ofislerine Eğitim, teknoloji,hukuk gibi sektörlerde “lojistik destek” vermekte;ayrıca bireysel ve kurumsal müşterilerine aşağıda belirtilen geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır

“Arthur&Miller Real Estate” markası gayrimenkul sektöründe güveni, kaliteyi ve sürekliliği temsil eder. Bu duruşu sağlayan franchise politikası özetle şöyledir;

Franchise adaylarında gayrimenkul satış tecrübesi aranmaz. En doğru ve isabetli şekilde eğitilecek yönetici adayları tercih edilir.
İsim hakkı alma koşulları markanın bilinirliği ve ağırlığına göre oldukça uygundur.
Franchise cirolarından pay alınmaz. Franchise ofislerin rahat çalışmasını amaçlayan bu politika, ofislerin uzun süre ayakta kalmasını ve müşterilere verilen servisin kaliteli ve sağlam olmasını sağlar.
Sürekli ve etkin merkez ofis desteği veren tek markadır.
Ofis kuruluşu sırasında lojistik destek, açılış ve sonrasında eğitim desteği, gerekli durumlarda hukuk desteği ve değerleme (ekspertiz) desteği verilir.
Arthur&Miller ana politikası daha çok franchise satmak değil, kalıcı franchise ofislerle sürekli ve sağlıklı büyümedir.

Web : www.arthur-miller.us

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*