Anasayfa / Genel / AvivaSA Genç Girişimci Programı

AvivaSA Genç Girişimci Programı

AvivaSA “4Renk Gelişim Programı” ile acentelerinin kariyer ve performans gelişimlerini destekleyip kazançlarını artırırken, “Genç Girişimci Programı” ile de Finansal Danışmanlarının kendi acentelerini kurmalarını sağlıyor

Avivasa

Avivasa

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün önde gelen şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, acente ağını güçlendirmek üzere 4Renk Gelişim Programı projesini başlattı. Sigorta sektöründe bir ilk olma özelliği taşıyan program ile AvivaSA, bir yandan acentelerinin kariyer ve performans gelişimlerini desteklerken, diğer yandan da sunduğu teşviklerle daha fazla kazanmalarını sağlıyor.

AvivaSA’nın 4Renk Gelişim Programı’nda acenteler; beyaz, sarı, turuncu ve kırmızı olmak üzere segmentlere ayrılıyor. Her segmentin bir satış ve kariyer hedefinin bulunduğu program kapsamında acenteler, performans kriterlerini sağladıkça bir üst segmente geçerek gelirini artırabiliyor. AvivaSA bu süreçte tüm segmentlerdeki acentelerin çalışan, ofis kirası, araç ve yakıt gibi sabit giderlerine destek oluyor; eğitim programlarıyla verimliliklerini artırıyor. Acenteler ayrıca satış hedeflerine bağlı olarak teşvikler ve tablet bilgisayar, telefon vb. birçok hediyeye de sahip olma imkanı yakalıyor.

4Renk Gelişim Programı ile bir yandan bünyeye yeni acenteler katarken diğer yandan da mevcut acentelerini büyütmeyi hedeflediklerini söyleyen AvivaSA Emeklilik ve Hayat CEO’su Meral Eredenk, “Programımız sektöre yeni girmek isteyen girişimcilerden en yüksek üretime sahip acentelere kadar tüm sigorta sektörü oyuncularına hitap ediyor. Emeklilik ve sigorta sektörünü bir meslek olarak seçen tüm iş ortaklarımıza kariyer ve gelişim programı belirliyor; AvivaSA olarak bu gelişim süreçlerini insan kaynakları uygulamalarımız ve teşvik sistemlerimizle destekliyoruz. Böylece acentelerimizin daha fazla kazanmalarını sağlarken, biz de acente ağımızda istikrarlı bir büyüme yakalıyoruz” dedi.

AvivaSA Finansal Danışmanlarını da Genç Girişimci yapıyor
AvivaSA ayrıca kendi acentelerini açmak isteyen Finansal Danışmanlarını da Genç Girişimci Programı ile sektöre kazandırıyor. Girişimci ruha sahip Finansal Danışmanlar kendi acentelerini kurmak istediklerinde AvivaSA, bu danışmanların ilk bir yıllık geçiş süreçlerinde onlara destek olmak için ofis mobilyalarından kiraya, çalışan yardımından yakıta, mali müşavirlik hizmetlerinden araç desteğine kadar birçok teşvik paketi ile maddi destek sağlıyor. Kısa sürede birçok genç girişimciyi sektöre kazandıran AvivaSA, bu rakamı önümüzdeki günlerde daha da artırmayı hedefliyor.
AvivaSA, önümüzdeki dönemde de yeni projeler ve yatırımlarla acente ağını güçlendirmeye devam edecek.

AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.
Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:12
34768 Ümraniye, İstanbul
Tel: +90 (0)216 633 33 33
Mail: musteri@avivasa.com.tr
Web: avivasa.com.tr

Hakkında iskurun

3 yorum

 1. Sizde Kendi İşinizin Sahibi Olabilirsiniz..
  Arkadaşlar ;

  Türkiye Genelinde Açacağımız Şubelerimizden , çok düşük sermayeler ve kısa süreli eğitimin ardından kendi işiniz ve sabit gelirlere sahip olmak istemezmisiniz ??

  Sigorta Sektöründe Binlerce müşterisi ve çalışma arkadaşlarıyla şirketimiz günden güne büyümekteyiz…

  Detaylı bilgi için lütfen e-mail yada telefon ile bize dönüş yapınız..

  Tamer ERDEM

  TAMERERDEM SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.

  Küçükköy Hürriyet Mh. 267 Sokak No:16/a Gaziosmanpaşa İSTANBUL

  0212 618 48 80

  tamer.erdemsigorta@hotmail.com

 2. metin DİNÇER

  Selamlar,bende bankacılık ve sigortacılık mezunuyum acente bayiliği açmak istiyorum herhangi bi kuruluştan kredi desteği alabilirmiyim

 3. Mehmet ÖZDEMİR

  Bankacılık ve sigortacılık mezunuyum sigorta acentesi açmak istiyorum bilgilendirme şansınız varmı acaba

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*