Anasayfa / EK GELİR / Avon ile Ek gelir kazanabilirsiniz

Avon ile Ek gelir kazanabilirsiniz

avon

Avon ile ek gelir

Avon şirketi hakkında :Genç ve girişimci bir kitap satıcısı olan David H.McConnel, kitaplarını satın alan bayanlara hediye amacıyla verdiği parfüm numunelerinin, kitaplarından daha çok ilgi çektiğini görmüş ve 1886 yılında New York’ta, sonradan AVON ismini alacak “The California Perfume Company” isimli şirketin temellerini atmıştır. Merkezi New York’ta olan ve “Dünya Kadınlarının Kişisel Gereksinimlerini, Ürün İhtiyaçlarını ve Hizmet Beklentilerini En İyi Anlayan ve Karşılayan Şirket Olmak” vizyonuna sahip Avon, bugün dünyanın en büyük doğrudan satış kozmetik organizasyonudur. Yine Avon, tüm dünyadaki kozmetik şirketleri arasında en büyük altıncı güzellik şirketidir.

“The Company For Women”, “Kadınların Kadınlar için Çalıştığı Şirket” sloganını benimseyen Avon’da çalışan kadın sayısı dünyadaki bütün şirketlerden daha fazladır.
Avon, tüm dünyada; 6 kıtada,100 ülkede, 6 milyonun üzerinde Satış Temsilcisi ile yıllık ortalama 10,7 milyar Amerikan Dolarının üzerinde satış gerçekleştirmektedir.

Avon, Türkiye pazarına 1993 yılında Eczacıbaşı Grubu ile kurduğu ortak girişim ile girmiş, ardından 2003 yılında güzellik pazarı ve doğrudan satış sektöründeki kaydadeğer büyümeyi dikkate alarak Eczacıbaşı Grubu hisselerini satın almış %100 Avon Şirketi olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. %100 Avon Şirketi olarak faaliyet göstermeye başladığı tarihten bugüne kadar Avon Türkiye Aktif Temsilci Satışı ve şirket gelirinde güçlü iki haneli büyümeler elde etmektedir.

Avon Satış Temsilcisi olmak için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.

Avon Temsilcisi olmanın yararları nelerdir?

– Kendiniz için yepyeni bir sosyal çevre oluşturabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz.
– Avon Temsilcisi olduğunuz zaman, kendi kozmetik ihtiyaçlarınızı da indirimli fiyatlardan satın alabilirsiniz.
– Dünyanın bir numaralı kozmetik firmasında çalışmanın verdiği güveni yaşarsınız.
– Avon size ilerlemeniz için her zaman yeni fırsatlar sunar.
– Makyaj ve cilt bakımı konusunda bilgilerinizi artırmanızı sağlar.
– Çalışmak istediğiniz saatleri kendiniz belirleyebilirsiniz.
Avon Temsilcisi olmanın sorumlulukları nelerdir?

– Müşterilerinize düzenli hizmet vermenizi,
– Ürünleri müşterilerinize zamanında ulaştırmanızı,
– Her kampanya düzenli olarak sipariş vermenizi,
– Müşteri sayınızı düzenli olarak artırmanızı,
– Fatura ödemelerinizi zamanında yapmanızı bekliyoruz.
Avon ile Ne kadar kazanabilirim?

Bu tamamen size bağlı. Yıl boyunca 4 haftada bir değişen kampanyalarda yeni satışa sunulan ürünler ve inanılmaz promosyonlar, satış yapmanızı kolaylaştırır. Temsilcilerimiz Avon ürünlerini %33 kar marjı ile satarlar. Avon’dan alacağınız eğitimler sayesinde satış becerinizi ve kazancınızı artırabilirsiniz.
Avon temsilcilik başvurusu için tıklayınız.www.avon.com.tr

Hakkında iskurun

2 yorum

  1. hacer çörtük

    Avonun kazancı kişisel satış gurp satışı ve kayıttan oluşur kişisel satış sattığın ürünün %25 ila %33arası kazanç sağlanır ve bize özel panorama hediyeleri vardır yıllık belli bir satışa ulaştığında yıldızlar kulüb hediyeleri ve fırsatları vardır bu yıldızlar kulübündeki fırsatlar eğer panoromada ki hediyeleri almak istemediğin takdirde avon da o hediyeler puan olarak birikir ve temsilci yıl sonunda puana göre hediye seçer bu hediyeler beyaz eşyada olabilir cumhuriyet altınıda olabilir puana göredir grup satışı yaptığın kayıttan ve seviyene göre prim alırsın hem kendi satışından hemde temsilcilerin yaptıkları satıştan alır ve çalışma saatlerini kendiniz belirlersiniz ek iş düşünenler beni arasın temsilcimiz yapalım numaram:05427838126

  2. Avon’dan para kazanan o kadar çok insan var ki nasıl üye bulacağız :)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*