Anasayfa / BAYİLİKLER / Ayakkabı / Ayakkabı dünyası bayilik şartları

Ayakkabı dünyası bayilik şartları

Ayakkabı Dünyası

Türkiye’ye büyükmetrekare, çok markalı ayakkabı mağazacılığı anlayışını getiren Ayakkabı Dünyası, bugün 25.000 metrekare satış alanında kadın, erkek, çocuk tüm tüketicilere yılda 1,4 milyon çift ayakkabı satıyor. 16 ilde 35 mağazasıyla hizmet veriyor. Daha Fazla Moda’nın bir lüks değil herkes için bir hak olduğuna inandığı içinse, çizgisini ve kalitesini hiç bozmadan, müşterisine ulaşılabilir fiyatlarla daha fazla hizmet sunmak için her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor.

Müşteri odaklı mağazacılığı, gelişime açık yapısı, kaliteli, keyifli ve sağlam marka algısı ile Ayakkabı Dünyası, Daha Fazla Moda’yı mümkün olan her noktada müşterisiyle buluşturmayı misyon edinirken, bu yolda ortak amaçlar için çalışabilecek, değer katabileceği ve değer katabilecek bayilerini arıyor. Siz de Ayakkabı Dünyası konseptini temsil edebileceğinizi, bu keyifli gelişimin parçası olabileceğinizi düşünüyorsanız, sizleri bayimiz olmaya davet ediyoruz…

Ayakkabı Dünyası, ilk mağazasını 1996 yılında Ankara Kızılay’da açmıştı. Bu aynı zamanda Türkiye’nin çok markalı ilk büyük ayakkabı mağazasıydı. Ayakkabı Dünyası’nın şimdi 20 ilde 43 mağazası var. internet mağazası ayakkabidunyasi.com.tr ile birlikte 81 ile hizmet veriyor.Yurtdışında ise Rusya, Kazakistan, Irak, İran, Almanya ve ABD’de mağazalar açılması planlanıyor.

Ayakkabı Dünyası mağazaların 8’i franchising sistemiyle açılmış. Bu yıl da bir kısmı şirketin kendisi, bir kısmı da girişimciler (franchisee) tarafından işletilmek üzere yeni mağazalar açılacak.  Ayakkabı Dünyası’nın franchise giriş bedeli 50 bin dolar.

Reklam katılım payı ve sürekli franchise ödemesi yok. Ancak mağaza alanları büyük olduğu için işletme maliyetleri yüksek olabiliyor.

Ayakkabı Dünyası Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Akbacakoğlu, “Her yerde olmaya çalışmak yerine büyüme stratejimize, markamıza ve fizibiliteye uygun şekilde ağır ve sağlam adımlarla büyümeyi tercih ediyoruz. Bu yıl 5 mağaza açmayı hedefliyoruz. Bunların 3’ü İzmir’de, diğerleri ise Adana ve İzmit’te olacak” diyor.

Ayakkabı Dünyası kurulduğu dönemde daha çok marketleri konseptiyle faaliyet gösteriyordu. Şimdi ise daha büyük alanlı mağazalarında 103 markaya ait ürünleri beğeniye sunuyor.

Telefon: 0312 278 51 20

Ayakkabı Dünyası bayilik talebinde öncelikli aranan özellikler:

– Mağazanın, Alışveriş Merkezi içerisinde ya da müşteri trafiğinin yoğun olduğu ana cadde üzerinde yer alması ve maksimum 2 kattan oluşması.

– Minimum 300 metrekare olması gerekmektedir.

Ayakkabı Dünyası Bayi Mağazalarına Sağlanacak Kolaylıklar:

– Sıfır Stok Riski-100% Konsinye Ürün Temini

– Lokasyon Seçimi, fizibilite çalışmaları, proje, mimarlık, işe alım, personel eğitimi ve ulusal pazarlama aksiyonları danışmanlığı hizmeti.

Ayakkabı Dünyası Bayilik formunu sitesinden doldurabilirsiniz.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*