Anasayfa / Genel / Aydem Elektrik Dağıtım İş Başvurusu ve İşçi Alımı

Aydem Elektrik Dağıtım İş Başvurusu ve İşçi Alımı

Aydem Elektrik Dağıtım İş Başvurusu ve İşçi Alımı

AYDEM Elektrik Dağıtım A.Ş., 15.08.2008 tarihinde Elektrik dağıtım ve perakende satış hizmetlerini yürütme faaliyetlerine başlamıştır.

Elektrik Piyasası Kanunu’na göre hizmet veren Aydem, sektörde faaliyet gösteren lisanslı ilk özel elektrik dağıtım ve perakende satış şirketidir. Aydın, Denizli, Muğla illerini kapsayan elektrik dağıtım bölgesinde yaklaşık 1,5 milyon aboneye dağıtım ve perakende satış hizmeti vermektedir.

Aydem, 3096 sayılı kanunun ilgili hükümlerine uygun olarak Aydın, Denizli ve Muğla illerinden oluşan görev bölgesinde elektrik dağıtımı ve ticareti faaliyetlerini sürdürmek üzere görevlendirilmiştir. Bu görevlendirmeye dayanılarak Şirketimizle aşağıdaki kurum ve kuruluşlar arasında sözleşmeler imzalanmıştır:

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile Uygulama Sözleşmesi,
Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. ile İşletme Hakkı Devir Sözleşmesi,
Türkiye Elektrik Taahhüt Ticaret A.Ş. ile Elektrik Enerjisi Satış Anlaşması,
Elektrik Üretim A.Ş. ile Elektrik Enerjisi Satış Anlaşması
4628 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu’nun ilgili hükümleri uyarınca şirketimizle idare arasında imzalanan sözleşmeler tadil edilmiş ve bunun üzerine Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından şirketimize elektrik dağıtım ve perakende satış lisansları verilmiştir:

17.07.2008 tarihli ED/1678-1/1215 sayılı Elektrik Dağıtım Lisansı
17.07.2008 tarihli EPS/1678-2/1216 sayılı Elektrik Perakende Satış Lisansı

Aydem, kaliteli ve sürdürülebilir bir hizmetin öncelikle insan kaynağına yatırım yapmaktan geçtiğinin bilincinde olup personelin deneyim ve motivasyonunu geliştirmek ve desteklemek konusunda üzerine düşenin en iyisini yapmaktadır.

Aydem, her düzeydeki personeline mesleki bilgi ve beceri kazandırmak, kişisel performanslarını artırmalarına yardımcı olmak amacıyla yoğun bir eğitim programı uygulamaktadır. Bu program kapsamında, bir yıl içerisinde 1644 personeline, kişi başına 10 saatlik eğitim programı uygulayan Aydem, bu çalışmalarına önümüzdeki dönemlerde de tüm personelini kapsayacak şekilde devam edecektir.
İş Başvurusu İçin;

http://www.aydem.com/helpdesk/insan_kaynaklari_kariyer.asp?caid=523&hsid=6

Hakkında iskurun

Bir yorum

  1. tecrubelı ıs makınaları[kato,vınc,kepce,tır,kamyon]oparetor alımı varmı ve ucret nedır

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*