Anasayfa / BAYİLİKLER / Aymendo Dondurma Franchise Veriyor

Aymendo Dondurma Franchise Veriyor

Aymendo Dondurma Franchise

Aymendo temelleri 1986 yılında MenderesParkında ilk adım olarak Dondurma yapımıyla atılmış bir başarı öyküsüdür.

Park dondurmacılığından, günümüzün son teknolojisine sahip dondurma fabrikasına dönüşen bu başarıda, her biri alanında uzman olan dört ortağın da ciddi katkıları bulunmaktadır. 30 m² lik bir imalathaneden 2500 m² açık 2500 m² kapalı alana sahip olan bir fabrikaya dönüşen AYMENDO bugün Ege Bölgesi’nde 15 şube ve 30 dan fazla satış noktasıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Aymendo

Aymendo

Aymendo, Franchising sayesinde yatırımcılara kendi işlerinin sahibi olma, yönetme ve yönlendirme imkanı sağlamaktadır. Siz yatırımcıyı ailesine dahil ederek hazır, güçlü marka ve iş fırsatının pazarlanması ile ürün, eğitim, denetim, dekorasyon, sunum ve tabela desteği vermektedir.

FRANCHİSİNG ADAYLARINDA ARANAN ÖZELLİKLER

İşletmeci adaylarında aradığımız temel özellikler girişimci bir ruha, başarma hırsına ve tercihen geçmişinde başarılı iş tecrübelerine sahip olmak, asgari lise mezunu ve AYMENDO mağaza yatırımının gerektirdiği kişisel finansal olanaklara sahip olmak olarak sıralanabilir.

ARANAN İŞYERİ ÖZELLİKLERİ

İşyeri mekanı olarak yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu, Aymendo bayisi kurmaya uygun ana arterler, alışveriş merkezleri, süpermarket, sinema, dershane, okul ve yerleşim birimlerinin fazla olduğu bölgeler seçilmelidir. İşyerinin bulunduğu bölge Aymendo’nun uzmanlarınca değerlendirilecek ve uygun bulunursa çalışmalara başlanacaktır. İşyeri giriş katı olmalı ve cephesi bulunduğu yola dönük olmalıdır. Birden fazla katlı olabilir ancak bu durumda katlar arası yükseklik en az 3 metre olmalıdır.

KURULUŞ-DEKORASYON

Aymendo mağazanın tasarımı ve kuruluşu için gerekli standartları belirleyip, destek sağlamaktadır. Aymendo standartlarına ve imajına uygun mağaza tasarımı yapılır ve uygulamaya geçilir. Bu aşamada her türlü destek Aymendo Franchising uzmanlarınca sağlanmaktadır. Her mağazanın görüntüsü sahip olduğu zincirin imajını yansıtmaktadır. Franchising alan işletmenin Aymendo’nun belirlemiş olduğu ilkelere ve kurallara bağlı kalması son derece önemlidir.

İlgili kişi: Şahin YETİŞMİŞ (Kurucu Ortak)
Telefon: 0256 231 15 55 – Gsm: 0532 778 24 97

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*