Anasayfa / BAYİLİKLER / B fit Bayilik 2012

B fit Bayilik 2012

B fit

B fit Bayilik

B fit Bayilik 

b-fit Sistemi Nedir, Hidrolik Egzersiz Nasıl Bir Şeydir?

Sadece kadınlara yönelik olan b-fit sistemi, Amerika’da ortaya çıkmış, her yaştan milyonlarca kişinin tercihi olan 30 dakikalık istasyon çalışmasına dayanmaktadır. İstasyon çalışması, kendi itme-çekme gücünüzle egzersiz yaptığınız hidrolik ekipmanlar ve üzerinde aerobik yapılan platformlardan oluşmaktadır.

Hem zamanı etkin kullanma, hem de spora çok yatkın olmayanları doğru ve etkili bir egzersize yönlendirme imkanı sunan bu çalışma, kardiyovasküler sisteminizi geliştirir, formda kalmanızı ve sağlıklı bir yaşam sürmenizi sağlar.

Hem sistemi, hem de avantajlı üyelik fiyatları ile her yaştan kadınlara spor yapma imkanı sağlaması, b-fit’in tercih edilmesinin en önemli sebepleridir.

b-fit Şubesini Açınca Nereden Başlayacağım : B-fit şubesi açılışına kadar olan süreçte olduğu gibi açılış sonrasında da devamlı yanınızda olacağız. Sizin şubenize özel olarak organize edeceğimiz stand ve pazarlama çalışmaları ve üye listesi ile şubenizi açacaksınız. Ayrıca, yurt çapında anlaşmalı olduğumuz birçok saygın kurum müşterisine ve çalışanına anında ulaşma imkanınız olacak.

Sonrasında, b-fit eğitimlerinde göreceğiniz, etkinliği kanıtlanmış pazarlama yaklaşımlarını uygulayarak yeni müşteriler kazanacak ve müşteri portföyünüzü geliştireceksiniz. Düzenli olarak gerçekleştireceğimiz merkezi pazarlama kampanyaları ile biz de sizleri desteklemeye devam edeceğiz.

Kendisi için bir şeyler yapmak isteyen, çalışkan ve girişimci tüm kadınları b-fit’in başarısına ortak olmaya bekliyoruz…

Detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki linki tıklayarak başvuru formunu doldurunuz.

b-fit Şubesini Yalnız mı Açacağım?

Başvurunuzun onaylanması sonrasında sizinle sözleşme yaparak çalışmalarımızı başlatacağız. Yer bulunmasında, dekorasyonda, açılış öncesi diğer tüm hazırlıklarda ve merkezinizi açtığınız ilk günlerde sizinle birlikte çalışıyor olacağız. Spor eğitmeni işe alımınız için şirket kaynaklarımızdan uygun adayları yönlendireceğiz, sizin ve tüm ekibinizin eğitimlerini tamamlayarak açılış gününe hazır hale getireceğiz. Açılış öncesi şube standartlarına uygun yapılanma için Satın Alma, Kurumsal İletişim, Kalite Kontrol, Franchise, Bilgi İşlem ve İnternet, Eğitim ve Pazarlama bölümlerinden sürekli destek alıyor olacaksınız. Merkez ekiple koordinasyonu ise size özel Müşteri Temsilcimiz yürütecek.

b-fit Şubesi Açmak için Ne Kadar Sermayeye İhtiyacım Var?

Bir b-fit şubesi açmak için gereken franchise bedeline 18 istasyondan oluşan özel b-fit makine ve ekipmanları, b-fit üye takibi bilgisayar programı, insan kaynakları desteği, siz ve antrenörleriniz için 4 günlük uygulamalı eğitim, 2 günlük faaliyetine devam eden bir şubede oryantasyon, 4 günlük şube açılış desteği, reklam ve tanıtım desteği, şubenizi açmak ve işletmek için ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgiyi içeren franchise el kitabı dahildir. Ayrıca, yer bulma, şube tabela/cephe giydirme ve iç dekorasyon gibi açılış sürecinin tüm evrelerinde de sizinle birlikte çalışıyor olacağız.

Her kadına spor yapma imkanı sağlayan, aynı zamanda kadın girişimciyi desteklemek misyonunu da taşıyan b-fit, anlaşmalı olduğu bankalar aracılığı ile sağladığı uygun kredi koşulları ile tüm kadınlara girişimci olma fırsatı sunmaktadır.*

Kredi şartları ve ödeme koşulları için lütfen bizi arayınız.

*Kredi kullandırımı, ilgili bankanın kredi değerlendirme ve onay kriterlerine tabidir.

b-fit Şubesi Açmak için Neler Lazım?

Bir b-fit şubesi için gereken minimum alan 100 m2’dir, bu alanın içerisinde minimum 40 m2 spor bölümü için ayrılacaktır. Ayrıca, 1 soyunma odası, 2 duş ve tuvalet, ufak bir cafe bölümü de yer alacaktır. Yaya trafiğinin yoğun olduğu bir bölgede, bu tanımlamaya uygun bir dükkan veya iş yeri kullanımına elverişli bir daire uygun bir seçenek olacaktır. Bu konuda size rehber olacak bilgileri sözleşme sonrasında size sağlıyor olacağız. Bulduğunuz yer alternatifleri tarafımızdan değerlendirilerek en uygun olanı onaylanacaktır.

b-fit Şubesi Açmak için Daha Önce Çalışmış Olmak Gerekli mi?

b-fit ailesi olarak daha önce çalışma deneyimi olsun olmasın, değerlerimizi paylaşan, istekli, çalışkan ve girişimci ruha sahip tüm kadınlara kapımız açık. Daha önce iş hayatında bulunmuş olmanız sizin için tabi ki bir avantaj. Ancak, böyle bir deneyiminiz olmasa da biz sizi tüm alanlarda destekliyoruz. b-fit ekibi iş kurmanın her aşamasında çalışmış ve size destek olmak için gerekli donanıma sahip kişilerden oluşmaktadır. Şirketinizi kurmaktan merkeziniz için alışveriş yapmaya kadar her konuda bir b-fit’li sizinle olacaktır. b-fit eğitimi sizleri sertifikalı birer işletmeci yapacak ve çalışma arkadaşlarınızı bile bularak eğitecektir.
b-fit’çi Olmak için Mutlaka Sporcu mu Olmalıyım?

Şubelerimizi sadece kadınlara veriyoruz ve şube sahiplerimizde spor eğitimi veya tecrübesi aramıyoruz. Olmazsa olmaz aradıklarımız ise, koşulsuz güleryüzlü, soruna değil çözüme odaklı, pozitif yaklaşıma sahip, insanlarla vakit geçirmeyi seven, çalışkan, zorluklar karşısında kaçmayı değil hayatın içinde yer almayı seçmiş kadınlar olmaları. Erkekler %50 ortak olabilirler, ancak işletmenin yönetimi tamamen kadın ortağa ait olmalıdır.

Adres : Caferağa Mah. Albay Faik Sözdener Cad. İffet Gülhan İş Merkezi No:9 Kat:3
Semt : Kadıköy – İSTANBUL
Telefon : (216) – 700 22 17, (216) – 700 22 18 , (216) 700 22 19
Faks : (216) – 700 21 64
E-Posta : bilgi@b-fit.com.tr

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*