Anasayfa / Genel / Bakın Arkadaşlık Siteleri Nasıl Para Kazanıyor

Bakın Arkadaşlık Siteleri Nasıl Para Kazanıyor

arkadaslik_siteleri

Arkadaşlık sitelerinin para kazanma yöntemleri ücretli üyelik üzerine kuruludur. Arkadaşlık sitesine girmek isteyen kişiler üe olur birine mesaj atmak istediğinde premium üye olması talebiyle karşılaşır ve kendine uygun eş adaylarını bulmak ve onlarla iletişime geçmek için bu meblayı ödemesi beklenir. Kişinin bu saatten sonra premium üye olup olmaması tamamen tercih meselesi bir durumdur. Üyelik fiyatları ise 10 lira ile 40 lira arasında değişim gösterir.

Peki arkadaşlık sitesi kumak isterseniz bu işe ne kadar bir bütçe ayırmanız gerekecek ?

1.) Bir arkadaşlık sitesinin kurulması için gereken ilk şey kendisini diğerlerinden ayırıp ona özgünlük kazandıran bir özelliği olması gerekiyor. Örnek verecek olursak piyasada çok fazla arkadaşlık sitesi var ancak izmir.net – istanbul.net gibi siteler sadece şehre özel oldukları için büyük başarı yakalamışlardır.

2.) Yazılımınız çok iyi olmalı gidip hazır olan scripti alıp direkt kurarsanız siteniz de gerekli olan başarıyı kazanamazsınız. Çünkü piyasada ki tüm scriptler aynıdır ve giren kişi sizden yazılım olarak farklı bir şey bekler. Daha önce başka bir sitede gördüğü tasarım ve yazılımı siz de görürse kesinlikle sitenizde durmaz ve başka sitelere doğru yol alır.

3.) Bu işin belkide en kötü kısmı para..Eğer arkadaşlık sitesi kurup iyi bir gelir istiyorsanız bu işe en az 25.000TL gibi bir parayla başlamak öneriliyor. Sebebi ise bu işin sadece yazılım ve tasarım maliyetinin bu miktarlar olacağı..

Eğer daha işin başında bu 3 maddeye tamam olur demediyseniz kesinlikle bu işe girmeyin ve paranızı daha iyi işlerde harcayın, arkadaşlık sektörüne giren sitelerin %98′i ilk yılını tamamlayamadan kapanmaktadır.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*