Anasayfa / BAYİLİKLER / Baldem bayi sayısını 500‘e çıkarmayı hedefliyor

Baldem bayi sayısını 500‘e çıkarmayı hedefliyor

Yurt genelinde 300‘e yakın bayisi bulunan Baldem Yapı Market, 2013 yılı için bu bayi sayısını 500‘e çıkarmayı hedefliyor.

BALIKESİR – Yurt genelinde 300‘e yakın bayisi bulunan Baldem Yapı Market, 2013 yılı için bu bayi sayısını  500‘e çıkarmayı hedefliyor. Özellikle duşa kabin ve banyo grubu ürünlerde üretici bir firma olarak faaliyet gösteren Baldem Yapı Market, bu yıl bayi ve proje olarak büyümeyi hedefliyor. Baldem Yapı Market Genel Müdürü Bülent Fidan, “2010 yılında kurumsallaşan firmamızla Türkiye genelinde adımızı duyurmaya başladık. Yapmış olduğumuz yatırımlarla ve bayi kanalımızla her geçen yıl daha da büyüyoruz“ dedi.

Satış, pazarlama, tadilat ve dekarasyon işlerini yapan firmalarının 2009 yılında faliyete geçtiğini anlatan Fidan, “Firma bünyemizde son olarak Toprak Seramik markasının Balıkesir Bölge Bayiliğini aldık. Ayrıca Mart ayında yeni mağazamız hizmete girecek. Bununla birlikte müşterilerimize daha fazla ürün seceneğini rahatlıkla sunabileceğiz. Firmamız, teslim aldığı projelerde birebir ölçü alıp, bunu üç boyutlu gösterimle müşteriye sunuyor. Bu uygulama bizi pazarda farklı kılıyor“ aktarımını yaptı.

Aylık 3 bin adet duşakabin ürettiklerini de anlatan Bülent Fidan, bu yıl Avrupa ülkelerine ihracat yapmak için çalışmalara başlayacaklarını bildirdi. İstanbula açtıkları yeni depo ve idari binaları hakkında da bilgi veren Fidan, “İstanbul bizim için çok önemli bir pazar. Buraya yeni bir depo ve idari bina yatırımında bulunduk. Şu anda çok önemli projelerimiz mevcut. Bunlar bittiği zaman yeni projeler için tekrar çalışma içinde olacağız. Bu önemli pazarda tadilat ve dekarasyon olarak hizmet veriyoruz. Ayrıca Balıkesir il merkezinde proje odaklı çalışan çok sayıda talidat ve montaj ekibimiz mevcut. Hedef odaklı çalışıyoruz ve buna bağlı olarak her geçen gün daha çok büyüyoruz“ şeklinde konuştu.

Balıkesir’de inşaat sektörünün büyümeye açık olduğuna da vurguj yaparak, inşaat sektörünün önemi hakkında değerlendirmelerde bulunan Fidan, „Bizim sektörümüz inşaat sektörüyle tamamen doğru orantılı. Ne kadar hızlı büyüme ve gelişme yaşanırsa bizlerde buna ayak uydurmak zorundayız. Balıkesir şu anda göç alan bir şehir. Buna bağlı olarak çok ciddi anlamda inşaat sekötründe gelişme bekliyoruz“ şeklinde görüş bildirdi.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*