Anasayfa / BAYİLİKLER / Batik bayilik şartları 2013

Batik bayilik şartları 2013

Batik Yurtdışı Bayilik şartları 2013 : 1980 yılında Osmanbey’de kurulan Batik Örme ilk ihracatını 1983 yılında yapmıştır. Başta Avrupa olmak üzere dünya çapında birçok tanınmış markaya üretim yapan firmamız ilk mağazasını 1994 yılında Batik Örme adı altında açmıştır. Değişen şartlar ve Koleksiyonun çeşitlenmesiyle 2004 yılında Batik Örme Markası, BATİK olarak değiştirilmiştir. Üretimden edindiği tecrübe ile en kaliteli ürünleri en cazip fiyatlarla müşteriyle buluşturmayı ilke edinmiş firmamızın bugün Türkiye genelinde 100 den fazla mağazası ve dünya genelinde 400 ü aşkın corner ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Batik bayilik adaylarında aranan özellikler
Franchise açılmak istenen ülkeye ve ülkenin resmi prosedürlerine hakim olmak, perakendeyi bilen, girişimci ruha sahip, başarma hırsına ve tercihen geçmişinde başarılı iş deneyimlerine sahip olmak, nitelikli personel ihtiyacını karşılayabilmek, yönetebilmek ve yatırımın gerektirdiği finansal güce sahip olmak.

Batik Bayilik verme süreci
Bize ulaşan BATİK Franchise Başvuru Formu incelendikten sonra franchise talep edilen ülkeye ziyaret gerçekleştirilir. Mevcut mağaza yerleri ve açılabilecek noktalar birlikte değerlendirilir. Yapılan değerlendirmelerden sonra franchise onaylanması süreci başlar. Yönetim tarafından onaylanan franchise ile karşılıklı sözleşmeler hazırlanır. Dekorasyon ile ilgili Mimarlık Departmanının onayladığı projeler uygulanmak zorundadır ve tüm inşaat süreci Batik Mimarlık Departmanı nezaretinde gerçekleştirilir. Alımı yapılacak personeller Batik İnsan Kaynakları ile organize olunarak seçilir ve eğitimleri planlanır. Batik IT Departmanının yönlendirmeleri ile bilgisayar ve otomasyon sistemi kurulur. Ürün Yönetimi Departmanı satışın daha verimli olması için optimum ürün adetlerinin seçimi ve gönderilmesini organize eder. BATİK Yurtdışı Departmanı, Franchise alanın diğer Batik Birimleri ile bağlantılarını kurar ve bu iş sürecini yönetir.

Batik Mağazası

BATİK FRANCHISELARINA SUNULAN DESTEKLER
BATİK mağazası açıldıktan sonra satış yönetimi, personel eğitimi, ürün yönetimi, reklam ve pazarlama çalışmaları, yeni mağaza arayışı gibi bütün operasyonel kısımlara kendi know-how bilgisi ile destek verir. Ayrıca Franchise alan Türk Vatandaşı ise teşvik konusu ile ilgilide destekte bulunulur.
Bu verilen kısa bilgilerden sonra stratejik işbirliğimizin başarılı olması ve daha verimli yol alabilmemiz için bu BATİK adresten bize ulaşabilirsiniz.

Hakkında iskurun

2 yorum

  1. Ordu iline bir bayilik düşüyorum.7 seneye yakın magzalar deneyimim bulunmaktadır.ordu iline hayırlı olacağına inanıyorum tel. 05392913736 sizinle irtibat kurmak istirom

  2. YUNUS EMRE BEKTAS

    BAYILIK İSTİYORUM DÜZCE MERKEZDE ATILGANIM AZİMLİYİM ÇEVİK BİR KİŞİLİGE SAHİBİM KENDİ İŞİMİ KURMANIN ÇABASI İÇERİSİNDEYİM +90 542 212 81 61 OFLU_EMRE_81@HOTMAIL.COM

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*