Anasayfa / BAYİLİKLER / Bayilik veren firmalar / Bayilik Veren Tatlıcılar

Bayilik Veren Tatlıcılar

Bayilik veren tatlı firmaları ve Bayilik veren tatlıcıların bilgileri

1- Osmanlı Tulumbacısı: Ozcan ve Orhan Durmaz isimli iki kardeş tarafından İzmit’te kurulan Osmanlı Tulumbacısı, Türkiye genelinde agresif bir şekilde büyüyor. Franchising sistemiyle şubeler açan Osmanlı Tulumbacısının şube sayısı 40′ı geçti. Osmanlı Tulumbacısının franchise giriş bedeli 25 bin TL. Şirket en az 16 metrekarelik dükkanlar açıyor. Bu büyüklükteki bir şubenin yatırım tutarı ise toplam 60 bin TL’yi buluyor. Tulumbayı ballı ve çikolatalı üreterek fark yarattıklarını belirten Osmanlı Tulumbacısı Genel Koordinatörü Özcan Durmaz, “Gölcük’teki imalathanemiz günlük bir buçuk ton tulumba tatlısı üretim kapasitesine sahip” diyor.
Telefon: 0262 311 22 99
E-posta: info@osmanlitulumbacisi.com

Tatlı bayilikleri

Tatlı bayilikleri

2- Tatlıcı Tombak: Tatlıcı Tombak da franchise sistemi üzerine kurulu ve ağını genişleterek büyüyen bir firma. Franchise için İstanbul ağırlıklı olmak üzere Marmara hedef bölge seçilmiş. 2014 sonuna kadar şube sayısının 100′e çıkarılması hedefleniyor. Yurtdışından da franchise talepleri alan Tatlıcı Tombak, bu konuda birkaç görüşme yapmış bile. Firma, 2014′te ihracata başlamayı, yurtdışına üretim ve şubeleşmeyi içinde barındıracak bir master franchise modeliyle çıkmayı hedefliyor. Küçük ölçekli bir Tatlıcı Tombak şubesi için yatırım maliyeti ve isim hakkı bedeli 60 bin TL olarak belirlenmiş durumda.
E-posta: info@tombakgida.com.tr
Web: tombakgida.com.tr

3- Meşhur Safranbolu Lokumcusu: Eren Gıda Maddeleri tarafından açılan Meşhur Safranbolu Lokumcusu’nun dördü kendisine ait, biri franchise olmak üzere beş şubesi var. Eren Gıda Satış ve İş Geliştirme Müdürü Harun Baybaş, franchising sistemiyle yeni mağazalar açacaklarını söylüyor. Bunun için İstanbul, Bursa, İzmir ve Antalya’ya öncelik verilecek. Ancak satış potansiyel görülen diğer illerden gelecek tekliflerde değerlendirilecek. Şirket, franchise giriş bedeli istemiyor.
Telefon: 0216 44110 82
E-posta: harun@safranlokum.com.tr

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*