Anasayfa / BAYİLİKLER / Bereket Döner franchise dağıtıyor

Bereket Döner franchise dağıtıyor

Döner deyince akla gelen nezih firmalar arasında yer alan Bereket Döner, franchise vermeye devam ediyor.

1988’dan beri “Lezzetin Bereketi” sloganı ile hizmete devam eden Bereket Döner, kaliteden ödün vermeden yolunda emin adımlarla devam ediyor. Türkiye’nin ilk hazır döner üreticisi olarak pazarın liderleri arasında yer alan Bereket Döner müşterilerinden aldığı güvenle, tedarik zincirini güçlendirmeye devam ediyor. Bereket Döner’in asıl amacı, müşterisine en iyi hizmeti vererek, bereket ve kazanç sağlayan restoran zincirini daha da genişletmektir. Bugün 90’ı aşkın şubesiyle 19 ile ulaşan Bereket Döner, karlı franchise ağına yenilerini eklemeyi hedefliyor. Bereket Döner yatırımcılarını titizlikle seçerken, franchise olabilicek iş ortaklarının belli kriterlere de sahip olması koşulunu getiriyor.

Bu kriterlerin en önemlisi lokasyon yani restoran yeri. Cadde üstü bir Bereket Döner restoranının, merkezi konumlu, düz girişli, yaya trafiğinin yüksek olduğu bölgelerde en az 80 m2, cephesi 4 m ve üzerindeki mekânlarda açılması tercih edilen ana konu. Söz konusu bölgede bir restoranın mutfak ve depolama alanı olan, bay ve bayan WC bulunan, müşteri alanı 10 masadan fazla olmalı. Alışveriş Merkezi, Bereket Döner restoranı açabilmek için diğer seçenek.

Lokasyon onayını aldıktan sonra mekanı Bereket Döner mimari standartlarında inşa edebilmek ve işletebilmek için yeterli finansal şartların sağlanmasını ön görüyor. Franchise sistemini içeren sözleşme imzalanıp ortakların tüm prosedürleri yerine getirmesinden sonra, ürün tedariği tamamen Bereket Döner San. ve Tic. A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

Personel eğitimindeki hassasiyet

“Eğitim, başarılı bir işletmenin en önemli şartıdır” bakış açısı ile yoluna devam eden Bereket Döner, yeni bir lokasyon açılmadan önce o lokasyonda çalışacak personeli, Bereket Döner Operasyon Eğitim Departmanı tarafından belirlenecek mekân ve zamanda gerekli oryantasyon eğitimlerini alarak çalışmaya başlamasını sağlar. Devam eden süreçte de güncel eğitimlerle saha personelini güçlendirmeye devam eder.

Hadımköy Mahallesi Ürgüplü Caddesi No:11

Arnavutköy, İSTANBUL,

 

Telefon: +90 212 771 55 55

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*