Anasayfa / BAYİLİKLER / Beyaz Ev Franchise Veriyor

Beyaz Ev Franchise Veriyor

1993 yılında 30 m² alanda faaliyete başlayan Beyaz Ev, istikrarlı bir şekilde büyüyerek sektörde lider konuma gelmiştir. İşletmemize ait 1 restoran, 3 fast food bulunmaktadır. Restoranımız ortamla 500 m² olup, fast food alanlarımız en az 150 m²’dir. Fast foodlarımızda döner ve dönerden yapılan farklı lezzetler ile pide çeşitleri imal edilmektedir.

2009 yılında ilk Franchise oluşumunu gerçekleştiren işletmemiz, 6 Franchise sözleşmesine 2 yıl gibi kısa bir sürede ulaşmıştır. Tüm kurumsal kimlik, teknolojik altyapı, lojistik ağı, eğitim organizasyonu ve insan kaynakları departmanını bayisi olabilecek girişimcilerin kullanımına hazır hale getiren işletmemiz, birçok ulusal ve uluslar arası şirket ile çözüm ortaklığı kurmuştur.

Haftalık 20 ton et işleme kapasiteli et entegre tesisine sahip işletmemiz, sözleşmeli hayvancılık yöntemi ile imalatta etin en özel yerlerini kullanmaktadır. Üretimin her aşamasında teknolojiyi en iyi şekilde kullanan işletmemizin gıda ile ilgili tüm kalite sistem belgeleri mevcuttur. 2012 yılı sonuna kadar “Helal Et” belgesine sahip olacak işletmemizin mevcut kapasitesi, 45 fastfood oluşumuna hizmet verebilecek yeterliliktedir.

Franchising danışma hattı: 0549 643 23 31

Beyaz Ev

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*