Anasayfa / Genel / Bircom Telekomünikasyon AVer’in Türkiye distribütörü

Bircom Telekomünikasyon AVer’in Türkiye distribütörü

Bircom Telekomünikasyon

Bircom Telekomünikasyon, Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğü markalar arasına Tayvan merkezli AVer Information’ı ekledi. Bircom, 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren AVer’in küçük ve orta ölçekli işletmelerle kamu ve üniversite gibi kurumlara yönelik olarak geliştirdiği video konferans sistemi cihazlarının Türkiye’deki tek yetkili satıcısı olacak.

Bircom Telekomünikasyon Aver distribütörü

Distribütörlük anlaşmasının imzalanmasının ardından bir açıklama yapan AVer Kurucu Ortağı ve Başkanı Michael Kuo, “Türkiye, sahip olduğu yüksek potansiyel ve teknoloji kullanımına yatkınlığı ile AVer’in son derece büyük önem verdiği ülkeler arasında yer alıyor. AVer’i farklı kılan en önemli özelliklerden biri, bulunduğu ülkelerdeki işletmelerin ihtiyaçlarını iyi bilmesi ve bu ihtiyaçlara özel çözümler geliştiren global bir şirket olması. AVer‘in 600 çalışanının yaklaşık yüzde 30’unun Ar-Ge bölümünde görev yapması ve 255 patentinin bulunması da yenilikçiliğe ne denli önem verdiğini kanıtlıyor. Bu kapsamda, 40 yılı aşan deneyimi ile Bircom’un AVer distribütörlüğünü en iyi şekilde yürüteceğine ve dijital multimedya ürünleri geliştirilmesinde global lider olma vizyonumuza paralel olarak, Türkiye’deki işletmeleri ve kurumları yepyeni AVer teknolojileri ile tanıştıracağına inanıyoruz” dedi.

AVer markalı video konferans sistemi cihazlarını, telekom ürünleri odaklı 600’den fazla çözüm ortağı ile ülke geneline dağıtacaklarını vurgulayan Bircom CEO’su Burçin Bircanoğlu da, “Tek yetkili satıcısı olarak ülkemizde sunacak olmaktan dolayı son derece mutluyuz. Bu çözümlerin KOBİ’lere esneklik sağlayacağını ve verimlilik artışında önemli rol oynayacak” dedi.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*