Anasayfa / BAYİLİKLER / Bisan Bisiklet ve Motosiklet Bayiliği Almak

Bisan Bisiklet ve Motosiklet Bayiliği Almak

Bisan Bisiklet ve Motosiklet Bayiliği

Bisan, 1963 yılında İzmir’de yerli imkanlarla bisiklet üretmek üzere kurulmuş ülkemizin ilk bisiklet fabrikasıdır. 1974 yılında Türkiyenin ilk motosiklet fabrikası olan Egemosan Kemalpaşa üretim tesislerini kurarak Peugeot markası ve lisansı ile iki zamanlı, tek silindirli moped , moped motoru ve yedek parçası üretimine başladı.

1993 yılında EGE JANT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. bisiklet ve moped modelleri için jant ve çamurluk üretmek üzere İzmir / Bornova’da faaliyetine başladı. 2000’li yıllarda ise Bisan, moped üretimi ile birlikte önce motosiklet ithalatı ve daha sonra bu ürünlerin montajını yaparak motosiklet kullanıcılarının beğenisine sunmuştur.
Günümüzde motosiklet sektöründe kendi tesislerinde katma değer sağlayabilen ve her iki ürün grubunda da ihracat yapabilen ender firmalardan birisi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 49 yıllık kurumsal yapısı, köklü bayi ve servis teşkilatı, üstün kalite anlayışı ve % 100 yerli sermaye yapısı ile ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarından biridir .

Bisan

Bisan

400 satış noktası, 637 yetkili servis ı ile hizmet veren Bisan A.Ş. kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti anlayışını benimsemektedir.

64.000 m² kapalı alan üzerine kurulu tesislerinde üretim yapan Bisan A.Ş. , motosiklet fabrikasında tek vardiyada günlük 200 adet motosiklet, bisiklet fabrikasında tek vardiyada günlük 450 adet bisiklet üretim kapasitesi ile faaliyetine devam etmektedir.

BİSAN ŞİRKETLER GRUBU BÜNYESİNDE 2 ŞİRKET FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR
Bisan Bisiklet Moped Otomotiv Sanayi ve Ticaret a.ş. ( Üretim -İthalat -İhracat – Satınalma)
Bisiklet Pazarlama Sanayi ve Ticaret a.ş. ( Yurtiçi Satış )
Bisan bisiklet bayiliği başvuru adresi

Bayilik Başvurusu

BİSİKLET PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
ANKARA ASFALTI 25. KM. KEMALPAŞA / İZMİR
TEL. : 0 232 877 00 28
FAKS: 0 232 877 00 46
E-POSTA : info@bisanlar.com.tr

BİSAN BİSİKLET MOPED OTOMOTİV SAN. VE TİC. A.Ş.
ANKARA ASFALTI 25. KM. KEMALPAŞA / İZMİR
TEL. : 0 232 877 00 28
FAKS: 0 232 877 00 46
E-POSTA: info@bisanlar.com.tr

Hakkında iskurun

Bir yorum

  1. sızle çalışma ıstıyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*