Anasayfa / BAYİLİKLER / Bücürük Yeni Bayilikler Veriyor

Bücürük Yeni Bayilikler Veriyor

Bücürük Bayilikler vermeye devam ediyor. Bücürük bayilik ve Bücürk hakkındaki tanıtımlar yazımızın devamındadır. Bücürük Tekstil üretimini, modern üretim tesislerinde son teknoloji ürünler kullanarak gerçekleştirmektedir. Sahasındaki uzman personeli ve çalışanları ile Bücürük, üretim aşamalarının tamamında profesyonel bir anlayış ve ileri bir teknolojiyle çocuk tekstilinin en güzel, en kaliteli ve en ekonomik ürünlerini üretmeye devam ediyor.

Bücürük Tekstil’in, Ar-Ge bölümleri ve bütün destek birimlerinde çalışmalar yapan deneyimli kadrosu bugünün ve yarınların kıyafetlerini tasarlıyor, projelendiriyor, uyguluyor, üretiyor ve tüketiciye sunuyorlar.

Bücürük Tekstil olarak profesyonel ve dinamik bir yönetim kadrosu tarafından gerçekleştirilen çalışmalardan daha sağlıklı sonuçlar elde edildiğini biliyoruz. Bu nedenle yapılan bütün Ar-Ge ve istişare toplantılarında genç beyinlerin yönetimin her aşamalarına katılmaları sağlamak hedeflerimiz arasında. Kurum içi eğitimler ile yakın ve uzak geleceğin hedefleri ortaya koyuyoruz. Böylece hem gündelik üretim ve ihtiyaçlar konusunda bilgilendirmeler yapıyor hem de geleceğe dönük planlar yaratabiliyoruz.

Siz de bayilerine ekonomik açıdan uygun şartlar ve geniş bir ürün yelpazesi sunan bir mağazalar zinciri olan Bücürük ailesine katılmak isterseniz web sitemizden bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Bücürük Fabrika : Beysan San. Sit. (Torium AVM Karşısı) Fuar Cad. No:17 Haramidere – Beylikdüzü / İSTANBUL
Tel: +90(212) 879 21 67-68-69-70
Fax : +90 (212) 554 52 92

Bücürük Showroom : Keresteciler Sitt. Fatih Cad. Alabey Sok. No:1 Kat:1 Merter İstanbul
Tel: +90 (212) 504 65 12 – 504 66 13
Fax: +90 (212) 504 68 36

Email : info@bucuruk.com.tr

Bücürük Bayilik

Hakkında iskurun

Bir yorum

  1. salih altindag

    Bucuruk bayilik sartlariniz nelerdir yeni bir magaza acmak icin toplam yatirim fiyati nedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*