Anasayfa / İş Rehberi / Avm Listesi / Buyaka Avm mağazaları ve Buyaka Avm nerede

Buyaka Avm mağazaları ve Buyaka Avm nerede

Buyaka

U.s. Polo

U.s. Polo Buyaka Avm’de

Aydınlı Grup, U.S. Polo Assn.’in yeni mağazasını Buyaka Alışveriş Merkezi’nde hizmete sundu. Kadın ve çocuk ürünleri ile billinen markanın İstanbul’da 42, Türkiye’de 115 mağazası bulunuyor.

Aydınlı Genel Müdürü Osman Şentürk, “U.S Polo Assn. adı ile 2011’de 28 mağaza açarak Türkiye’de 113 mağazayı gördük. 2012 hedefimiz, 28 yeni mağaza daha açarak toplam mağaza sayısını 141’e çıkarmak.” dedi.

Marka ile 31 ilde hizmet verdiklerini dile getiren Şentürk, “Türkiye’de U.S. Polo Assn. mağazalarımızın ortalaması 233 metrekare. Tüm mağazalarımızla toplamda 26 bin 350 metrekarelik bir büyüklüğümüz bulunuyor. Yeni dönemde daha büyük metrekareli, çocuk bölümlerinin de daha geniş olduğu ortak mağazalar açacağız.” ifadelerini kullandı.

Polo’nun 2012 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda bulunan kadın gömlekler 69,90, pantolonlar 99,90; erkek gömlekler 89,90, pantolonlar 99,90, trikolar 79,90 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Darty de Buyaka Avm’de

Perakende sektörünün önde gelen isimlerinden DARTY, Türkiye’de 27’nci mağazasını Buyaka Alışveriş Merkezi (AVM)’de hizmete sundu. Perakende sektörünün önde gelen isimlerinden DARTY, Türkiye’de 27’nci mağazasını Buyaka Alışveriş Merkezi (AVM)’de hizmete sundu. Mağazanın açılışı dolayısıyla binlerce üründe yüzde 20 indirim uygulandı.  2012’de ikinci mağazasını faaliyete geçiren firmanın, İstanbul’da 15 mağazası bulunuyor.

Buyaka AVM mağazasının açılışında söz alan DARTY Türkiye CEO’su Nedim Esgin, “Burada da üstün hizmet kalitemizi ve garantimizi tüketicilere sunmaya devam edeceğiz. Marketimize olan yoğun ilgilerinden dolayı müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Biz her sene beş yeni mağaza açma hedefiyle yola çıktık. Planladığımız yatırımlara ara vermeden devam edeceğiz.” dedi.

Küçük ev aletlerinden beyaz eşyaya kadar 190 kategoride 355 markaya ait 5 binden fazla ürünün uygun fiyatlarla satın alınabileceği DARTY, Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No: 56 Tepeüstü Ümraniye Buyaka AVM (İKEA yanı) İstanbul adresindeki yeni mağazası ile Ümraniye halkına hizmet verecek.

Buyaka Avm Nerede

Buyaka

Buyaka Avm nerede

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*