Anasayfa / BAYİLİKLER / Carline Oto Kiralama Bayilik Fırsatı

Carline Oto Kiralama Bayilik Fırsatı

Avrupa’nın Sayılı Araç Kiralama markalarından biri Carline, Türkiye’de Zengin Rent A Car la yaptığı işbirliğiyle markanın Türkiye Tüm Haklarını satın almıştır . CARLINE markası MAYIS 2010 tarihinden itibaren Zengin Rent A Car şirketi çatısı altında hizmet vermeye başlamıştır.

Carline Oto Kiralama

Carline Oto Kiralama

Amacımız hızla büyüyen sektördeki yerimizi alarak Frence ağını genişleterek Türkiye’nin araç kiralama sektöründe trendi değiştirerek alışılmışın dışında hizmet kalitesine dayalı firma anlayışını, her bütçeye uygunluk, her noktada teslim, hizmeti uygun fiyat seviyesi ile birleştirerek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, LİDER marka olmaktır.

Türkiye deki oluşumu her gün firma konseptini taşıyacak iş ortaklarıyla birleşerek Bölgelere, İllere hatta starejik önemi olan ilçe oluşumuyla Türkiye deki yükselen değeri olmaktır.

Carline Bayilik Şartları: Cadde üzeri bir ofiste, Carline kurumsal görünümünü tamamıyla yansıtabilecek dekorasyon ile, sadece araç kiralama hizmeti verecek, bölgesindeki rezervasyonlara cevap verebilecek araç filosuna sahip, teknik ve personel altyapısı gelişmelere uygun kurumlara bayilik verilecektir.

Carline Bayilik Paketlerinin içeriği : Carline S2.3 oto kiralama programı, Acenta ve Kurumsal müşteriler için kullanılabilecek Yurtiçi ve Yurtdışı araç kiralama microsite, Operasyon & Sistem & Kalite eğitimleri.

Carline İletişim Bilgileri:
Tel : (362) 231 32 25
Fax : (362) 231 13 88
Adres : İstasyon Mah. Saadet Cad. No:91 Samsun / Türkiye

Hakkında iskurun

Bir yorum

  1. AYDIN ÖZGÜL

    10 yıldır ordu merkezde düz mah süleyman felek cad no10/a adreste ekol oto kiralama ren te car olarak faaaliyet göstermekteyim ordunun büyük şehir ve hava alanı kurulması dolaysyla carline şirketin bizlere vermiş olduğu avantajla daha iyi hizmetler sunmak amacı ile bayilik alma istiyorum cep 0536 429 06 41 iş 0452 214 07 50 saygılarım ile

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*