Anasayfa / İş Rehberi / Giyim Tektsil Firma Rehberi / Chakra Mağazaları Adres ve Telefonları

Chakra Mağazaları Adres ve Telefonları

İstanbul
İstinyepark AVM
İstinye Bayırı Caddesi Enka Okulları Karşısı ABC Yolu İstinyepark AVM F-121 İstinye İstanbul

0 212 345 57 67
istinye@chakra.com.tr
Bağdat Caddesi
Bağdat Caddesi Köşk Bey Apartmanı No:334/4 Erenköy İstanbul

0 216 350 33 34-35
bagdat@chakra.com.tr
Akmerkez AVM
Etiler Nispetiye Caddesi No:113 Etiler İstanbul

0 212 282 11 10
0 212 282 11 20
akmerkez@chakra.com.tr
City´s Nişantaşı AVM
Teşvikiye Mahallesi No:202 B2 Kat:2.Bölge Şişli İstanbul

0 212 373 19 70-71
cities@chakra.com.tr
Capacity AVM
Zeytinlik Mahallesi Fişekhane Caddesi Capacity AVM 1B-41 Bakırköy İstanbul

0 212 661 55 66
0 212 661 77 66
capacity@chakra.com.tr
Kanyon AVM
Büyükdere Caddesi Kanyon AVM No:185 Levent İstanbul

0 212 353 07 57
kanyon@chakra.com.tr
Astoria AVM
Büyükdere Caddesi No:127 Z1-03 Esentepe İstanbul

0 212 215 20 10-11
astoria@chakra.com.tr
Capitol AVM
Mahir İz Caddesi Kat:2 No:87 Üsküdar İstanbul

0 216 651 13 77
capitol@chakra.com.tr
Forum İstanbul AVM
Kocatepe Mahallesi Şehirparkı Caddesi 12. Sokak Forum İstanbul AVM GF-37 Bayrampaşa İstanbul

0 212 640 55 99
0 212 640 55 44
istanbulforum@chakra.com.tr
Profilo AVM
Cemal Sahir Sokak No:33 Profilo AVM 3.93 Mahal ZA 1-10 B Mecidiyeköy İstanbul

0212 216 00 55
profilo@chakra.com.tr
Sapphire Çarşı
Emniyet Evleri Cad. Mine Çıkmazı Sapphire AVM B04-18 4.Levent İstanbul

0212 268 80 99
sapphire@chakra.com.tr
Marmara Forum
Osmaniye Mahallesi Ekrem Kurt Bulvarı Forum Marmara A Blok S-25 Bakırköy İstanbul

0 212 466 62 22
marmaraforum@chakra.com.tr

İzmir
Alsancak
Ümran Baradan Sokak No:6 Alsancak İzmir
0232 421 20 05
alsancak@chakra.com.tr
Pier
Konak Pier AVM Atatürk Caddesi No:19 Mağaza No:BM6 Konak İzmir

0 232 446 44 04
konakpier@chakra.com.tr
Agora AVM
Agora AVM Mithatpaşa Caddesi No:1448 Mağaza No:113 Balçova İzmir

0 232 279 02 22
agora@chakra.com.tr

Antalya
Terracity
Fener Mah. Tekelioğlu Cad. No:55 Terracity AVM 1B 052 Lara Muratpaşa

0 242 324 88 48
terracity@chakra.com.tr

Ankara
Kentpark AVM
Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Eskişehir Yolu 7. Km No:164 1/42 Çankaya Ankara

0 312 219 97 70
0 312 219 97 71
kentpark@chakra.com.tr
Panora AVM
Türkiye Ticaret Merkezi 13. Blk No:1 197 Nolu Bağımsız Bölüm Panora Oran Ankara

0 312 492 04 99
panora@chakra.com.tr

Adana

Kurtuluş Mahallesi Şinasi Efendi Caddesi Lütfiye Hanım Apt.No:18/C Seyhan Adana

0 322 456 11 33
adana@chakra.com.tr

Mersin
Forum Mersin AVM
Güven Evler Mahallesi 20. Cadde No:1 Forum Mersin AVM G.F.43 Pozcu Mersin

0 324 331 55 05-06
mersinforum@chakra.com.tr

Samsun
Yeşilyurt AVM
Yeşilyurt AVM Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı Alt Zemin Kat:1BK/24 Atakum Samsun

0 362 438 38 11-12
yesilyurt@chakra.com.tr

Lefkoşa
Omaç Cin Plaza
4 Sht. Hikmet Rezvan Sokak Bedreddin Demirel Caddesi Lefkoşa / Kıbrıs

0 392 228 04 00

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*