Anasayfa / BAYİLİKLER / Çift Geyik Karaca Yurt Dışında Bayilikler verecek

Çift Geyik Karaca Yurt Dışında Bayilikler verecek

 Çift Geyik Karaca’nın Yurtdışında henüz mağazası yok. Ancak 2013 yılıyla birlikte yurtdışına açılmayı planlıyor. Bu kapsamda Azerbaycan Bakü ve Gence’de, Kazakistan Almatı ve Astana’da, Türkmenistan Aşkabat’ta ve Kırgızistan Bişkek’te ilk etapta birer mağaza açacak, ilk mağazanın 2013’ün üçüncü çeyreğinde açılması planlanıyor. Firmanın amacı birkaç yıl içinde bu ülkelerde 10 mağaza açmak.

Çift Geyik Karaca İcra Kurulu Başkanı Cüneyt Güneş, bu mağazaların bir kısmını kendilerinin bir kısmım da franchising sistemiyle açacaklarını söylüyor. Güneş, Türk Cumhuriyetleri’yle ilgili planlarını şöyle anlatıyor:

“Bu ülkelerin iklim özelliklerine göre özel bir üretim yapmayı düşünüyoruz. Karaca ve Toss markalarımızın önce erkek koleksiyonlarının tamamını bu ülkelerde satışa sunacağız. 2014 yılında kadın ürünlerine de yer vereceğiz. Güçlü finans yapısı olan bir yatırımcıya o ülkenin tüm distribütörlüğünü verebiliriz. Yani hem kendisi mağaza açabilecek hem de kendisine müracaat edene bizim kontrolümüzde mağaza açma izni verebilecek. Bayilik talep edenlere de bayilik vereceğiz. Hazırlıklarımız sürüyor. Şu anda IT (bilgi ve iletişim teknolojileri) altyapımızı tamamlamaya çalışıyoruz.”

Çift Geyik Karaca mağazasının en az 250 metrekare büyüklükte olması gerekiyor. Bir mağazanın açılış maliyeti ise 500 bin doları buluyor. Firmanın yatırımcılara destekleri ise şu şekilde: Bölgesel reklam desteği, personel eğitim desteği, bölgesel özel ürün desteği, dekorasyon mimari proje desteği, satışları geliştirici kampanya desteği.

Hakkında iskurun

2 yorum

  1. ben yurdışında bayiniz olmak istiyorum nasıl bayilik veriyorsunuz

  2. Benim 500 bin dolarim olucak ve gelip size usaklik yapicam oylemi
    Akil isi degil valla benim size soyle bir teklifim var ben kirgizistan biskekde
    Bir magaza acmayi dusunuyorum .ben magazayi en guzel islek yerde tutarim
    Ve siz icini restore edip mali koyarsiniz bende uzerine karimi koyup satarim
    Ve her ay satilan malin parasini alirsiniz dukkan kirasi bana geri kalan masraflar size biskegin nufusu 2 milyona yakindir sayhilar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*