Anasayfa / BAYİLİKLER / Çiğköfte Bayiliği Veren Firmalar

Çiğköfte Bayiliği Veren Firmalar

BMTXBNdrYJdFmaH

Girişim fırsatlarından biri olan çiğ köfte, birçok girişimcisinin dikkatini çekiyor. Herkesin yapmaya cesaret edemediği ama bir o kadarda yemekten vazgeçemediği çiğ köfte bayilik ve franchise sistemi ile Türkiye çevresine yayılırken girişimciler içinde bir kaynak olmaya başladı.

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi

– Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi bayiliği için şartlar şöyle;

En yakın bayi ile açmayı düşündüğünüz yer arasında en az 1500 metre mesafe olması gerekmektedir.

Bayilere açılış yapılacaktır, açılış masrafları firmamıza aittir.

2000 tane el ilanı, 2000 tane kartvizit tarafımızdan verilecektir.

Lavaş, baskılı kağıt ve baskılı poşet tarafımızdan; hiç bir ek ücret istemeden sağlanacaktır.

Bayilik bedeli olarak 10,000.00 YTL alınmaktadır.

www.meshuradiyamancigkoftecisi.com

Tatlıses Çiğ Köfte 400 bayilik verecek

Sanatçı İbrahim Tatlıses, çiğ köfte şubeler zincirini genişletiyor. 1 ayda 170 bayilik veren Tatlıses bu rakamı ilk etapta 400 adete yükseltecek.

Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta

Kısa bir süre önce çiğköfte zincirine yeni bir halka ekleyen Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta, İstanbul Bostancı’da açtığı yeni yeri ile şube sayısını 14’e çıkarttı. Firma; Bursa, Ankara, Antalya gibi şehirler öncelikli olmak üzere Anadolu’da franchise vermeyi hedefliyor. 20.000 dolar franchise bedeli talep eden çiğköfteci, mağazanın 20 metrekare veya daha fazla büyüklükte olmasını istiyor. Mağazanın merkezi noktalarda olmasına dikkat eden firma 15.000 YTL teminat senedi alıyor. Mağazanın dekorasyon ve inşaat maliyeti de 15.000-20.000 YTL arasında tutuyor. Girişimcinin ortalama yatırım maliyeti 50.000-60.000 YTL arasında değişiyor. Girişimcinin yaptığı yatırımın karşılığını yaklaşık bir sene içinde alabileceğini söyleyen firma yetkilileri, yüzde 80-90 oranında karlılıkla çalışıldığını söylüyor. Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta, orta vadede yurtdışında Türklerin yaşadığı bölgelerde büyümeyi planlıyor.

Tel: (212) 221 12 48

Pan Etsiz Çiğ Köfte

Çalışma prensibine sahip, dürüst, girişimci bir ruh , başarma tutkusuna , yönetme yeteneğine sahip ve yeniliklere açıksanız sizde bu halkanın bir parçası olabilirsiniz. Bu özelliklerin dışında Pan Etsiz Çiğ Köfte ‘nin işletmecilerinden beklediği özellikler şunlardır.

Pan Etsiz Çiğ Köfte olarak açılışta bayilerimize;

Yeni açılmış bayilerimize 50 kg bedelsiz etsiz çiğ köfte verilir.

Yeni açılışta 2000 adet katlamalı kartvizit ve 2000 adet el ilanı bedelsizi olarak firmaya verilir.

Pan Etsiz Çiğ Köfte’nin bayilik şartları aşağıdaki gibidir.

Bayilik noktası cadde üzerinde veya yakınında araç ve yaya trafiğine uygun olmaksı,

Satış noktasının en az 15 metrekare ve üstü olması,

Bayilik isteyen firma 5.000 YTL isim hakkı bedeli verebilmesi,

Bayinin ekonomik olarak zor şartlarda en az bir yıl dayanabilecek güçte olması,

Bayi Pan Etsiz Çiğ Köfte’nin ürettiği etsiz çiğ köfte, İçli Köfte, hasır kadayıfı ve profitrol dışında bir ürün satmaması,

Bayi iç dizaynı ve bütün aksesuarları firmanın belirlediği standartlarda olması,

Açılıştaki balon, müzik ve palyaço gibi bütün açılış faaliyetleri bayiye ait olması,

www.pancigkofte.com

Cesa Çiğ köfte

Cesa Çiğ köfte bayiliği için franchise giriş bedeli olarak 10 bin TL talep edilirken, bayilere iki gün profesyoneller tarafından eğitim veriliyor. Bayilikte aylık 10 bin TL kâr hedefleniyor.

Bir zamanlar restoranlarda yöresel lezzet olarak sunulan çiğ köfte, günümüzde tüketici tarafından da oldukça ilgi gören bir iş modeline dönüştü. Son yıllarda yerli fast-food zincirleri arasında giderek yıldızı parlayan çiğköfte alanında bugün 140 şirketin faaliyet gösterdiği ifade ediliyor. Sektöre 2007 yılında giren Cesa Çiğköfte de Cem Sarıkaya tarafından kurulan ve hızla büyüyen bir marka. Geçen yıl franchising çalışmalarına başlayan Cesa Çiğköfte, bugün Edirne’den Konya’ya, Zonguldak’tan Ankara’ya, Afyon’dan Tekirdağ’a kadar yaygın bir franchising ağına sahip.

www.cesacigkofte.com.tr

Çiğ Köfteci Metin Usta

Dinamik ve girisimci bir ruhla ,hijyen sartlarini esas alan bir kadroya sahip olmak, Kosulsuz müsteri memnuniyeti ile ve basarma arzusu içinde olmak, Satis noktasi büyüklügün 20 ila 50 metrekare arasinda olmasini saglamak, Satis noktasinin araç ve yaya trafiginin yogun oldugu, islek cadde üzerinde veya yakininda yer seçmek, Yeni açilacak satis noktsainin diger ÇİĞ KÖFTECİ METİN USTA satis noktasina uygun mesafede olmasi gibi şartlar aranıyor.

www.cigkoftecimetinusta.com

Güven Çiğ Köfte

2005 yılından beri Gültepede faaliyet gösteren firmamız Sektöre 10 yılını vermiş uzman kadrosu ile sizlere daha iyi hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır. 1000 yıldan fazla geçmişe sahip olan çiğ köfteyi; T.C.Sağlık Bakanlığının öngördüğü hijyen şartlarına göre titiz bir şekilde imal edip, adındaki GÜVEN sembolünü siz müşterilerine benimsetmek gayesi taşıyan firma olmanın çabası içindeyiz.

Her Türlü Nişan, Davet, Düğün, Toplantılar için,ayrıca Alışveriş Merkezi, Otel,Restaurantlara,Lokantalara toptan ve perakende satışımız mevcuttur. Bayiilikler Verilmektedir.

www.guvencigkofte.net

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*