Anasayfa / BAYİLİKLER / Cinebonus sinema salonu açmak

Cinebonus sinema salonu açmak

Sinema salonu

Cinebonus

 ile sinema salonu açmak için gerekenler

Sinema Sektörünün Lideri Cinebonus

Cinebonus sinema sektöründeki kalite lideri olarak hayata geçirdiği özgün projelerle şehirlerin ve insanların hayatlarında pozitif değişimler yaratıyor.

Her sinema kompleksinde farklı fikirleri, sinerjik hizmetlerle birleştirip, alışkanlık yaratacak “buluşma noktaları” oluşturuyor.

Türkiye’de 14 farklı şehirde 31 Cinebonus’la 267 sinema salonuna sahip, marka bilinirliliği, müşteri potansiyeli ile bireysel yatırımcılarında franchise almak istediği marka haline gelmiştir.

 

Cinebonus Franchise başvuruları için:
info@marssinema.com ve 0212 281 01 42’nolu telefonu arayarak bilgi alabilirler.

Cinebonus ve Mars Sinema hakkında

Mars Sinema dünya standartlarındaki teknolojiyi konfor ve beklentilerin ötesindeki bir hizmet anlayışıyla birleştirerek, Türkiye’de farklı ve kendine özgü bir sinema deneyimi yaratmak felsefesiyle Menderes Utku ve Muzaffer Yıldırım tarafından 2001 yılında kuruldu.

Sektörde kendinden emin adımlarla yol alan Mars Sinema için büyüme yolundaki ilk büyük sıçrama, 2003 yılında İş Girişim Sermayesi’yle gerçekleştirdiği ortaklık oldu. Bu büyük adımla Türkiye’nin birçok ilinde pek çok yeni sinema salonu açılarak daha fazla sinemasevere ulaşıldı. 2005 yılında Tepe Cinemaxx Grubu’nun Mars Sinema tarafından satın alınmasıyla Türkiye sinema sektöründe bir ilke daha imza atılmış oldu.

Mars Sinema’nın hızlı büyümesi yalnızca Türkiye’deki değil, yabancı yatırım fonlarının da dikkatini çekti ve Mars Entertainment Group’un ikinci büyük ortaklığının gerçekleşmesine neden oldu. Mars Sinema 2007 yılında, Carrefour Marketler Zinciri, Raffles/Fairmont Oteller Grubu, Virgin Entertainment Group, Paris St. Germain futbol takımı ile gayrimenkul ve finans alanındaki yatırımlarıyla dünyanın en büyük girişim sermayelerinden olan Amerikalı Colony Capital ile bir ortaklık anlaşmasına imza attı. Mars Sinema bu ortaklığın ardından 2 yıl gibi kısa bir sürede, gelirler ile şube, perde ve koltuk sayısı yönünden sektör lideri haline geldi. Yakın zamanda ise Colony Capital üç yıllık ortaklık süresinin sonunda yatırımını 3’e katlayarak hisselerini devretti.

Mars Sinema üçüncü büyük ortaklığını, Mey İçki’nin yanı sıra medya, yiyecek ve finans alanlarındaki yatırımlarıyla tanınan, Türkiye’nin saygın girişim sermayelerinden Actera Group ile yaptı.
Mars Sinema yalnızca sektörün büyüklüğünü ve ekonomik dengelerini değil, aynı zamanda sektörün vizyonunu da değiştirdi. 2007 yılının sonunda Mars Sinema tarafından Türkiye’ye getirilen “Real D 3D” teknolojisiyle birlikte Türk sinema seyircisi, daha önce hiç yaşamadığı bir üç boyutlu sinema deneyimiyle tanışmış oldu.

Hakkında iskurun

Bir yorum

  1. 7D SİNAMA ŞOOK FİYATA

    SATILIK 7D UYGUN FİYATA 22000 TL 0532 7831639

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*