Anasayfa / BAYİLİKLER / Coldwell Banker Franchise Şartları

Coldwell Banker Franchise Şartları

Coldwell Banker

Coldwell Banker

Coldwell Banker ® 1906 yılında, San Francisco depreminden sonra, Colbert Coldwell ve Benjamin Arthur Banker tarafından hem konut hem ticari gayrimenkul konularında danışmanlık hizmeti veren bir firma olarak kurulmuştur. Bugün ise 50 ülkede ve U.S.A.’daki her eyalette hem konut hem de ticari gayrimenkul danışmanlığı hizmeti vermektedir. Merkez Ofisi; Parsippany, New Jersey’dedir. Coldwell Banker ® kurulduğu 1906 yılından, 1982 yılına kadar olan tarih süresince hiç franchise vermemiş ve ticari gayrimenkul, lüks gayrimenkul, satış sonrası hizmet ve mortgage konularındaki birikimlerini alt markalarını oluşturarak geliştirmeye devam etmiştir.

Coldwell Banker ®, ticari gayrimenkul pazarındaki çalışmalarını 1990’ların başından itibaren daha da geliştirmiştir ve bunun için bugün yine Reology grubuna bağlı bir şirket olan Coldwell Banker Commercial ®’ı kurmuştur. Ofis alanları, endüstriyel gayrimenkuller, perakende ve diğer ticari kategoriler konusunda danışmanlık, müzayede, inşaat yönetimi, yatırım analizi, gayrimenkul geliştirme, gayrimenkul yönetimi ve diğer kıymet arttırıcı hizmetleri sunmaktadır. Coldwell Banker Commercial ®; dünyada 24 ülkede tamamen ticari gayrimenkul konusunda uzmanlaşmış 500’den fazla ofis ve 4.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile temsil edilmektedir.

Neden Coldwell Banker

-Yüz yılı aşkın geçmişimizle, gayrimenkul sektöründe kıyaslanması mümkün olmayan seviyede bir know-how sahibiyiz.
-50 ülkede, 3600 ofisimiz ve 120.000’den fazla Gayrimenkul Profesyonelimiz ile her yıl milyonlarca alıcı-satıcı adayına ulaşırız.
-“Yenilikçi Yönetim” ve “Yenilikçi Hizmet” kültürümüz ile Gayrimenkul Profesyonellerine başarıya giden süreçte yol göstericiyiz.
-Coldwell Banker Global Referral Network (CGRN) sistemimiz ile dünya çapında “Konut”,”Ticari” ve “Lüks” gayrimenkul üzerine uzmanlaşmış binlerce ofisimiz ile paylaşım yapma olanağı sağlarız.
-Broker ve Gayrimenkul Danışmanlarımıza işleri ile ilgili her tür gelişim konularında destekçiyiz.
-Ulusal ve uluslararası alandaki eğitim ve teknoloji yatırımlarımız, franchise ofislerimizin gelişmesi ve müşteri memnuniyetimiz için önceliğimizdir.
-Coldwell Banker ® Etik Kuralları ile oluşmuş çalışma sistemimiz ile franchise ofislerimiz, diğer profesyoneller ile olan işbirliklerini ve müşteri potansiyellerini sürekli geliştirirler.
-500 milyar USD işlem hacmi ve 6,6 milyar USD cirosu ile büyümeye devam eden bir aileyiz.
Coldwell Banker Türkiye Genel Müdürlüğü
Rıdvanpaşa Sok. No:12 Göztepe / Kadıköy / İstanbul
Ofis : + 90. 216 411 80 30 Faks : + 90. 216 411 80 31
E-posta : info@coldwellbanker.com.tr

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*