Anasayfa / BAYİLİKLER / Collezione Bayilik Alma

Collezione Bayilik Alma

Collezione

Collezione Bayilik

Collezione bayilik alma : Türkiye’de moda sektörünün önde gelen isimlerinden Collezione; marka olma yolculuğuna 1987 yılında Bakırköy’de açtığı ilk mağazası ile çıktı. 24 yıldır sektörün öncülüğünü yapan Collezione; bugün yurtiçinde 115 mağaza 118 corner, yurtdışında ise 18 ülkede 48 satış noktasıyla Türkiye’nin moda-hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren en büyük markalarından haline geldi.

2015 Yılında Türkiye Moda Giyim Pazarında Lider, İlk Akla Gelen ve Global Bir Marka Olma vizyonunu benimseyen Collezione müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için, teknolojik alt yapısına yatırım yaparak ve bilişim sistemlerini sürekli güncelleyerek Türkiye’nin ve Dünyanın birçok noktasında açtığı mağazalarla büyümeye devam etmektedir.

Collezione mağazaları, ‘fast fresh fashion’ anlayışı ile kaliteli ve moda ürünleri genç ve kendini genç hissedenlerle buluşturmaktadır.

Collezione, oluşturduğu stil ve yaşam tarzı ile farklılaşarak, Dünyanın ve Türkiye’nin en, çok tercih edilen moda markası olma yolunda yaptığı çalışmalarla Türkiye’nin ilk önde gelen markalarından biri konumundadır.

Collezione Bayilik Şartları

1.Yapılacak stratejik iş ortaklığını destekleyecek boyutta finansal yapısı ve gelişime uygun organizasyon yapısının olması
2.Mağazanın yerleşik bölge içerisinde olması ve bölgenin en az 10.000 kişilik bir nüfusa sahip olması
3.Mağazanın bulunduğu lokasyonda potansiyel olarak, işlek ve merkezi konumda bulunması
4.Mağaza büyüklüğünün corner çalışma sisteminde 125 metrekareden az olmaması ve bunun en az %75inin collezione ürünlerinden oluşması,bayilik sisteminde ise %100 collezione ürünlerinden oluşacak minimum 150 metrekare mağaza olması
5. Mağaza dekorasyonunun corner çalışma sisteminde collezione standardına yakın olması bayilik sisteminde ise collezione standardında olması
Corner/bayii başvuru formunu Collezione web sitemizden doldurmanız, sizinle görüşmelerimizde kolaylık sağlayacaktır.

Collezione, marka ile ilgili hiçbir isim hakkı talep etmeden tüm bilgi birikimi ve tecrübe desteği ile markasının yaygınlaşması için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmeye devam etmektedir.
Collezione iletişim Bilgileri
Adres: Demirkapı Mah: İnönü Cad. No:48 34124 Mahmutbey/İstanbul
Tel: 0212 447 12 12
Web: collezione.com.tr

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*