Anasayfa / Genel / Condita Mobilya İnsan kaynakları ve iş başvurusu

Condita Mobilya İnsan kaynakları ve iş başvurusu

Condita Mobilya İnsan kaynakları ve iş başvurusu

1993 Yılında Çorum / İskilip’ te KOSGEB desteği ve gözetimiyle alanında uzman mühendis ve esnafların girişimiyle kurularak o günden bu yana 19 yıllık tecrübenin adı olmuştur. Sektöre; ilk önce büyük mobilya firmalarına üretim desteği ve TOKİ inşaatlarında mutfak ve ankastre mobilyalarının üretim ve montaj hizmetiyle adım atan Condita Mobilia, kaliteli ürün anlayışından ödün vermeden kendisini sürekli geliştirmeyi amaç edinmiş ve sektörün lider kuruluşları arasındaki yerini almış bulunmaktadır. Hizmet anlayışı ve çalışma prensipleriyle büyüyen firmamız, pazar payını arttırmakla kalmamış, teknolojik değişimleri her zaman yakından takip ederek, yeni ihtiyaçlara en yeni çözümleri sektöre kazandıran işletme oluşuyla da öncülüğünü her zaman korumuştur. Ankara’da toplam 60.000 m² kapalı alana sahip fabrika ve 300’e yakın personel ile daima yüksek kalite ile üretim yapmayı hedefleyen ve yenilenen insan ihtiyaçlarına göre gelişmeyi kendine hedef edinen firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Ankara’ da 14, İstanbul’da 5, Irak’ta 2 mağaza ve toplam 90 satış personeli ve güvenilir servis ağı ile ürünlerini direkt üreticiden tüketiciye ulaştırmanın mutluluğunu yaşayan firmamız, her geçen gün daha fazla evi Condita Mobilia’ nın konfor ve sağlamlığı ile tanıştırarak göz alıcı ve ferah mekanlar dekore edilmesini sağlamaktadır. İş anlayışında gerek partnerleri, gerek bayileri açısından dürüst ticaret, kaliteli hizmet ve bilginin paylaşılmasında yer alan Condita, sektördeki tüm işletmelerin birlikte büyümesi ve rekabetin ürün/hizmetlerde olması gerektiğini savunan, kucaklayıcı bir öncülük tarzını misyon edinmiştir.

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ve TS-EN-ISO-9001-2000 kalite yönetim sistem standartlarına göre üretim yapan firmamız servis ve garanti şartlarıyla da güven duyulan bir kuruluş olmuştur.
Condita Mobilia; ürünlerinin %100′ ünü kendisi üretmektedir. Kâr marjlarının minimize olduğu günümüzde, firmamız şube sistemi ile yani fabrika satış mağazaları sistemi ile çalışmaktadır. Bundan dolayıdır ki, diğer firmalarda olduğu gibi %30 bölge bayii kârı ve %30 bayii kârı firmamızda yoktur. Sadece ürettiğini satan firmamız bu aracı kârlarını müşterilerine indirim olarak yansıtmaktadır. Sektörde kendi üretip, kendi satan firmaların öncülüğünü yapan Condita Mobilia, bu misyonuyla diğer firmalara örnek teşkil etmiştir.

Condita Mobilya İş Başvurusu İçin;

http://www.conditamobilia.com/index.php/2011-08-08-14-17-09?view=form

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*