Anasayfa / BAYİLİKLER / Teknoloji / Cüzdanmatik Teknolojisi Hayatınızı Kolaylaştırıyor

Cüzdanmatik Teknolojisi Hayatınızı Kolaylaştırıyor

IOS7, Windows Mobile ve Android 4.3 BT 4.0 uyumlu cüzdan aparatı çok fonksiyonel bir cüzdan aparatıdır. Tek yapılması gereken telefonun Blutooth 4.0 ile Cüzdanmatik’e bağlanması ve 2 haftada bir şarj edilmesidir.

Cüzdanmatik Nedir?

Telefonunuz vasıtasıyla cüzdanınızın yerini, cüzdanınızın ne zaman açıldığını ve dilerseniz nerede ne kadar harcama yaptığınızı not ederek öğrenebileceğiniz bir cihazdır. Kredi kartı boyutunda olduğu için taşınması ve kullanımı gayet pratik ve rahattır.

İnce ve şık tasarımıyla cüzdanın kredi kartı bölmesine kolayca yerleşir, telefonunuzla aktive ettikten sonra Bulutt senkronizasyonunu destekler; sesli ya da sessiz uyarı modlarıyla kullanılabilir; çeşitli uyarı sesleri seçenekleri vardır; cüzdanla olan uzaklığınızın mesafe bildirimi vardır; alışverişlerinizin kaydını tutar; kayıp edilen yeri gösterir…

Nasıl kullanılır?

Cüzdanınıza yerleştirdiğiniz Cüzdanmatik’i Blutooth ile telefonunuzla eşleştirdikten sonra, Cüzdanmatik ile beraber ücretsiz olarak erişebileceğiniz bir aplikasyon vasıtasıyla cüzdanınızın ne zaman ve nerede kaybolduğunu bulmanız artık çok kolay…

  • Cüzdanınız kaybolduktan sonra; cüzdanınız telefonunuzdan uzaklaştığı anda sizin belirlediğiniz mesafe uzaklığında uyarı sistemi devreye girer...
  • Cüzdanız yakınınızda ya da eşyalarınız arasında kaybolmuş ve bulamıyorsanız aplikasyon vasıtasıyla telefonunuzu çaldırabilir –ki 85 desibele kadar sesin şiddetini belirleyebilirsiniz– ya da titreşimini aktif hale getirebilirsiniz. Ayrıca aplikasyon üzerinden cüzdanınızla aranızdaki mesafeyi de takip edebilirsiniz. 
  • Her harcamanızda, cüzdanınızı nerede açıp kapadıysanız harita üzerinden lokasyonlar işaretlenerek; nerede, ne zaman ve ne kadarlık bir harcama yaptığınızı takip edebileceğiniz bir kayıt sistemi mevcuttur. (Başka finansal aplikasyonlarla gelir ve giderlerini eşleştirme yaparak harcamalarınızın oranına göre size hatırlatmada bulunabilir… Grafiksel değerlendirmelerle haftalık/aylık/yıllık tablolarla harcamalarınızı bu kayıt üzerinden değerlendirebilirsiniz.
  • Cüzdanınız hangi malzemeden yapılmış olursa olsun Cüzdanmatik’in çalışması için engel değildir ancak kart bölmesine resimdeki gibi yerleştirilirse ekstra fonksiyonları devreye sokması mümkün kılınacaktır.

f0dc318399ea69a8dc5c7142f1dcfc2f_large

  • Plajda, spor yaparken ya da cüzdan taşımanızın mümkün olamadığı aktivitelerde Cüzdanmatik’in üzerindeki kredi kartı ya da paranızı tutacak aparat sayesinde cüzdanınız dışında da kullanımı sağlanabilir.

903f4d9f93a5838515def95997959f44_large

 

  • Cüzdanmatik’i aplikasyon üzerinden dilediğiniz saatlerde aktivite edebilirsiniz.
  • Li-ion plymer bataryası ile dünyanın en ince bataryasına sahiptir ve sadece 10g. ağırlığındadır.
  • Otomatik olarak hatırlamayı istediğiniz bilgileri de alarmı devreye sokarak hatırlatmaktadır.
  • 3 saat süreli rahatsız etme modu ile işinizi engellemeden ve sizi rahatsız etmeden Cüzdanmatik’i bloke edebilirsiniz.
  • Havaalanında çantalarınızı beklerken nerede olduğu ve yaklaşmakta olan çantalardan hangisinin size ait olduğunu da takip sistemi ile kontrol etmeniz mümkündür…

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*