Anasayfa / Genel / Ekonomi / D-Marin, Boat Show Fuarında

D-Marin, Boat Show Fuarında

Türkiye’de ve uluslararası alanda marinacılık yatırımlarına hız kesmeden devam eden, Doğu Akdeniz Çanağı ve Adriyatik Denizi’nin en büyük uluslararası marina zincirine sahip D-Marin Marinalar Grubu, İstanbul’da düzenlenecek CNR Avrasya Boat Show’daki standında birbirinden keyifli aktivitelere ev sahipliği yapacak.

Dünyaca ünlü mega yat, yelkenli tekne, motor yatlarının sergileneceği fuarda D-Marin’in ziyaretçilere sürprizleri fuar boyunca devam edecek. Hırvatistan ACI Grubu’nun yüzde 6.92’sini satın aldıktan sonra, Yunanistan’ın önde gelen gruplarından Latsis Grubu ile Flisvos Marina’yla ilgili yüzde 50-50 ortaklık için anlaşmaya varan D-Marin Marinalar Grubu, en son hamlesini Yunanistan’ın en büyük marina zinciri MedMarinas S.A. ile ortaklık anlaşması imzalayarak yaptı. Doğu Akdeniz Çanağı Adriyatik Denizi’nde bölgesel güç olma hedefiyle yatırım ve çalışmalarına hız kesmeden devam eden D-Marin Marinalar Grubu CNR Expo Show’daki standında ziyaretçilerini bekliyor.

D-MARİN GECELERİ KONUŞULACAK
Türkiye’deki başarılı marinacılık faaliyetlerini uluslararası sulara taşıyarak Hırvatistan’da ve Yunanistan’da marinacılığa yeni bir soluk getiren D-Marin, CNR Avrasya Boat Show’daki standında Hırvat, Türk ve Yunan konseptli eğlencelerle ziyaretçilerini ağırlayacak.

D-MARİN KATAMARAN PANELİ
Toplamda 85 bin metrekarelik bir alanda düzenlenecek olan, 125 bin ziyaretçinin beklendiği CNR Boat Show’da D-Marin, 21 Şubat günü D-Cat Club etkinlikleri dahilinde katamaran paneli düzenleyecek. Gani Müjde, Alim Sür, Mustafa Aksoy ve D-Marin Didim Marina Müdürü Can Polat’ın konuşmacı olarak yer alacağı panel 16.00 – 17.00 saatleri arasında tüm fuar ziyaretçilerine açık olarak gerçekleşecek.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*