Anasayfa / BAYİLİKLER / Damla Su Bayilik veriyor

Damla Su Bayilik veriyor

Damla Su

Damla Su

Damla Su Bayilik : Damla, doğanın iyiliğini, hissetiğiniz sevgi ve özeni ailenizle de gönül rahatlığı ile paylaşmanızı sağlar.
Damla, Dünya Sağlık Örgütü standartlarına ve Avrupa Birliği yönetmeliğine uygundur. Bu yüzden doğal kaynak suyu Damla; kaynağından, en son teknoloji kullanılarak, Avrupa Birliği standartlarında, tamamen hijyenik olarak, el değmeden doldurulur ve size ulaşır. Dolum sırasında maksimum hijyen sağlamak çok önemlidir.

Bu nedenle, Damla Su fabrikasındaki dolum bölümü tamamen kapalı tutulur ve ürüne dışarıdan hiçbir şeyin bulaşmaması için dolum bölümündeki hava, hava filtreleri ile sürekli sterilize edilir.

Dolum sırasında Hepa filtreler ve pozitif basınçlı hava teknolojisi ile mikrobiyolojik riskler ortadan kaldırılır. Suyumuz istenilenden 4 kat fazla tam 314 ayrı parametre ile kontrol edilerek size güvenle ulaştırılır.

Damla Su dolum tesisleri, suyun dolumu sırasında maksimum hijyeni sağlamak için kendi şişirme ünitesine sahiptir. Tüm PET şişelerin dolumu el değmeden gerçekleştirilir ve böylellikle hijyen en üst seviyede tutulur.

Moleküler hijyen testi Sniffer
Damacanaların temizlenmesi ve geri dönüşüm süreci Damla Su dolum tesislerinde en ileri teknoloji ve uzmanlıkla ele alınır. Tesislere giren tüm damacanalar, dolum işleminden önce özel bir cihaz tarafından kontrolden geçirilir ve damacananın içinde su dışında başka bir şey kullanılmış olduğu anlaşılırsa temizleme işlemine sokulmadan damacana hemen imha edilir.

%100 Güvenli Damacana Teknolojisi
Temizleme işlemi 6-7 dakika süren yıkama işlemiyle başlar ve damacanalar iki ayrı temizleme makinasından geçirilir. Her iki makinada da temizleme ve dezenfekte işlemlerini içeren 6 aşamalı bir süreç uygulanır. Dolum bölümü Coca-Cola şirketinin yüksek kalite standartları gereği her 24 saatte bir doldurulur ve genel temizlik işlemleri gerçekleştirilir.

Damla dolum tesisleri, yüksek kalite standartları ile
– ISO 9001 Kalite Yönetimi,
– ISO 22000 Gıda Güvenliği,
– ISO 14001 Çevre Yönetimi Sistemi
– ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
sertifikalarını almaya hak kazanmıştır.

Damla su iletişim : 0800-261-19-20

Hakkında iskurun

6 yorum

 1. meraba damla suyun bayisi olmak istiyoruz ankarada devreden bayiniz varsa ve benim hazır kurulu su bayim var e mail den ulaşabilirseniz

 2. serkan ütük

  merhaba ben tarsus ta yaşamaktayım bu ilçede damla su bayilii açmak istiyorum bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

 3. serkan ütük

  05442583387

 4. halit kürşat özsoy

  damla suyu bayilik devredenden almak istiyorum bir sıkıntı varmı ne gerekli yardımcı olursan sevinirim

 5. merhaba su bayisi açmak istiyorum e mail ime cevap alabilirimiyim

 6. Nurettin Topçu

  bayilik talebinde bulunmaktayım sizde uygun sörürseniz randeu talebinde bulunmak istemekteyim
  iyi çalışmalar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*