Anasayfa / Genel / Devremülk alıp satmak karlı olabilir

Devremülk alıp satmak karlı olabilir

Devremülk alıp satarak para kazanmanız mümkün.

Bir çok devremülk sahibi devremülkleri satın aldıktan sonra bazıları zamanında tatile gidememekten dolayı bazılarıda sürekli aynı yerde tatil yapmaktan bıktıları için devremülklerini satışa çıkarıyorlar. Aynı zamanda yükselen aidatlarda satış yapmalarına sebeb olabiliyor.

Bu durumda devremülk sahipleri ise ilan sitelerinde haklarını satışa çıkarıyorlar. Burada iki durum söz konusu bazı emlakçılar bu devremülkleri ucuza kiralayıp o bölgede tatil yapmak isteyenlere yüksek fiyattan kiralayabiliyor bazılarıda hepsini satın alıp dönemi geldiğinde satışa sunuyor.

Şu an sahibinden.com sitesinde bu konu ile ilgili 10.337 tane satılık veya kiralık devremülk ilanı bulunuyor. Diğer sitelerde de bir çok devremülk ilanı bulmak mümkün. Burada dikkat etmeniz gereken devremülklerin tam satın alıyorsunuz fiyat karşılaştırmalarını ve aidat durumlarını iyi takip etmelisiniz. Birde tabii ki sözleşmelerinizi sıkı takip etmelisiniz.

Ara takip dönemleri çok önemli.

15 tatil ve yaz tatili en çok satışların yapılacağı zamanları kapsıyor. Birde bayram tatilleri çok önemli. Bu tarihler arasında müşterileriniz size normal fiyatların üzerinde ödeme yapabilirler.

Son bir öneri ise bu işi yapmak istiyorsanız en çok marmara bölgesindeki devremülkleri takip etmelisiniz. Marmara bölgesinde de en popüler olan devremülk ihlas armutlu tatil köyü . Ardından da Sarot Termal vadi ve Caprice Gold Palace geliyor. Yalnız Tüm ağırlık neredeyse ihlas armutlu tatil devremülklerinde.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*