Anasayfa / BAYİLİKLER / Dome Pico Kumpir Bayiliği

Dome Pico Kumpir Bayiliği

Dome Pico

Dome Pico

Pico’ nun Evi anlamını taşıyan Dome Pico ® 1998 yılında Ankara’da kurulmuş olan P.A.N.G. İth. İhr. Gıda İnş. Tur. Tic. ve San. Ltd. Şti.’nin fast food yatırımlarında kullandığı tescilli bir markasıdır. Dome Pico ®’nun ilk noktası Ağustos 1999’da Ankara Migros Alışveriş Merkezinde açılmıştır. Daha Sonra Antalya Migros Alışveriş Merkezi,Ankara Çayyolu Arcadium Alışveriş Merkezi, Antalya Deepo Outlet Center,İzmit Dolphin Alışveriş Merkezi, İstanbul Maltepe Carrefour SA Alışveriş Merkezi, Ankara Millennium Alışveriş Merkezi,Konya Tesco Alışveriş Merkezi,İstanbul Bağdat Caddesi ve İzmir Forum Bornova Alışveriş Merkezi , İstanbul Kale AVM , Trabzon Şubemiz ile şube sayılarını arttırmaya devam etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Fast food sektöründe markalaşma süreci içinde olan PANG GIDA;
Merkez ofis ve şubeler çalışanlarının katılımı ile temiz ve hijyenik ortamlarda iş ve işçi güvenliğini en üst seviyede tutarak kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürünlerin yanında hızlı servis uygulamaları ile %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak sürekli gelişmeyi, yasa ve mevzuatlara uyarak insan sağlığını ve gıda güvenliğini ön planda tutmayı benimsemiş ve amaç edinmiştir.

Çalışma Prensiplerimiz
DOME PICO ® Fast-food Restaurant’ı iki bölümden oluşmaktadır. Restaurant’ın ön kısmı açık mutfak olup, ürünler sipariş üzerine hazırlanmaktadır. Arka planda, ürün hazırlık, depolama, personel odası ve ofis bölümlerimiz bulunmaktadır. Ürünlerin hazırlanması ve sunulmasındaki titizlik, hijyen, kalite ve standart hizmet temel prensip olarak belirlenmiştir.

DOME PICO

Dome Pico ® olarak hem şirket bünyemizde restaurantlar, hem de yeni yatırımcılarla her geçen gün şube sayılarımızı arttırmayı hedeflemekteyiz.

Aktif çalışma isteği, bilgi ve tecrübelerinin işe yansıtılması,
Takım çalışmasını arzulamak ve uygulamak,
Organizasyon yeteneği ve finansal planlama,
Dome Pico ® restaurantlarına yatırım yapabilecek finansal yeterliliğe sahip olmak,

DOME PICO iletişim

ADRES : Gimat Toptancilar Sitesi 14. Blok No:378
Macunköy – Yenimahalle / Ankara/ Türkiye
TELEFON : + 90 312 397 04 00
FAX : + 90 312 397 61 72

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*