Anasayfa / BAYİLİKLER / Dry Clean Express Franchise Veriyor

Dry Clean Express Franchise Veriyor

 Dry Clean Express

Dry Clean Express

Türkiye’de sektöründe öncü olan “Dry Clean Express” gelişime açık yönetim biçimine sahip olup, müşterileri, çalışanları ve rakipleri tarafından tercih ve de takdir edilen bir marka olma özelliğini taşımaktadır.

Dry Clean Express bu başarısı hedeflerine doğru zamanlı odaklanmasından kaynaklanmaktadır.

Geliştirilen iş tarzı ve davranış biçimi Amaç, Hedefler, Kurum Kültürü ve İlkeler olmak üzere dört unsurdan oluşmaktadır.

Dry Clean Express Franchise

Franchisee tescil edilmiş bir sistem ve markanın imtiyaz hakkı sahibinin, belirli bir zaman için, belirli şartlar altında ve belirli sınırlar altında, söz konusu olan işin yapılması, yönetimi ve organizasyonunu sürekli denetleyerek,belirli bir isim hakkı bedeli ve yapılan işten belirli bir yüzde pay karşılığında, yatırımcılara; tescilli markasını, logosunu, denenmiş ve kendisini kanıtlamış iş yapma sistemini kullandırmasına dayanan uzun vadeli ve sürekli bir iş ilişkisidir.

Dry Clean Express Franchise Unsurları

Marka & Konsept
Sistem
Eğitim ve Destek
Disiplin
Standart Hizmet
Güven

Sistemin başarılı olabilmesi için girişimci dahil olmak istediği sektördeki markaları iyi etüd etmeli ve kararını bu doğrultuda verebilmelidir. Genellikle girişimciler anasermayesinin yeterli geleceği şekilde hareket etmektedir. Bu durumda istemiş olduğu sektör’e ancak istememiş olduğu markaya yatırım yapmış olurlar. Buda o markanın hareketli görünmesini sağlayacak ve yatırımcı için yanıltıcı olacaktır.

Marka sahibi ise talepleri değerlendirirken talepte bulunan girişimcinin backroundu’nu gözden geçirmeli ve girişimcinin marka değerine artı sağlayıp sağlayamayacağına bakmalıdır.Maalesef birçok firma yeni zincir düşüncesi ile girişimciye onay vermekte ancak kısa bir süre sonra zincirde eksilmeler olduğu dikkat çekmektedir. Bu da marka değerinin kaybına neden olmaktadır.

Dry Clean Express Franchise Başvuru Formu
http://www.drycleanexpress.com.tr/bayilik-basvurusu.asp

Dry Clean Express iletişim

AGS TEKSTİL LOJ.OTOM.SAN. ve DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

Acarsize Binası A Blok No:5 Acarkent,Beykoz, İstanbul / TÜRKİYE
+90 (216) 331 10 00
+90 (216) 331 11 22
info@drycleanexpress.com.tr

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*