Anasayfa / BAYİLİKLER / Dryman Kuru temizleme bayilik veriyor

Dryman Kuru temizleme bayilik veriyor

Kuru temizleme

Dryman bayilik

DRYMAN İlk markalı kuru temizlemeci
Dryman, modern anlamda kuru temizleme hizmetini Türkiye’de ilk uygulayan marka. Türkiye’deki ilk mağazasını 1996’da İstanbul’da açan şirketin halen İstanbul, İzmir, Sakarya, Ankara, Mersin ve Adana’da 24 şubesi bulunuyor. Bu şubelerin 12’si franchising sistemiyle açılmış. Diğerleri şirket tarafından işletiliyor.

Dryman, girişimcilere iki farklı yatırım seçeneği sunuyor. İsteyen girişimcilere anahtar teslimi bir şube hazırlanıyor. Yatırımcı projeyi kendisi hazırlamak isterse markanın kriterlerine uygun bir şekilde bir şube açabiliyor.
Dryman Bölge Müdürü Fevzi Tarhan, Dryman mağazalarının en az 40 metrekare büyüklüğünde olacağını söylüyor. Tüm masraflar dahil 40 metrekarelik bir mağazanı toplam yatırım tutarı 75 bin euro. Şirket, girişimcilerle 5 yıllık franchising sözleşmesi imzalıyor. Tarhan, şimdilik franchise giriş berdeli talep etmediklerini, diğer yatırım şartlarında da franchisee’ların yardımcı olduklarını söylüyor. İşini başında olabilecek ve işini takip edecek kişilerle çalışmayı tercih eden Dryman, isim ortaklarına yer seçimi, proje, eğitim, ortak reklam, personel temini, bölge koruması, pazarlama ve finansman konularında destek oluyor.
Telefon: 0216 388 75 73
E-posta: ftarhan@dryman.com.tr
Web: dryman.com.tr

Hakkında iskurun

Bir yorum

  1. gülabi arslan

    iyi günler drymanın yetkilileri ben bir iş kurmak istiyorum fakat hiç sermayem yok sizin desteğinizle büyümek ve sisi dahada büyütmek istiyorum yardımınızı istiyorum ve sizinle görüşmek istiuorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*