Anasayfa / Genel / Dumankaya İnşaat İnsan kaynakları ve iş başvurusu

Dumankaya İnşaat İnsan kaynakları ve iş başvurusu

Dumankaya İnşaat İnsan kaynakları ve iş başvurusu
Dumankaya 50 yıllık köklü geçmişinin verdiği deneyimle, 2000’li yıllardan itibaren “kent insanının doğal hayata uyumlu bölgelerde yaşama isteğini” göz önüne alarak Tuzla ve Kurtköy bölgelerinde her biri farklı bir mimari anlayışa sahip, her biri yeni bir yaşam biçimi sunan projeler üretmeye başlamıştır. Bunlar arasında Manzara Konakları, Trend, Akdeniz Evleri, Konsept İstanbul, Trend Ekstra, Dumankaya Minimal, Flex Ataşehir, Kartal’ın “landmark projesi” Dumankaya Vizyon, Dumankaya Adres, Dumankaya Adres Botanik tamamlanarak sahiplerine teslim edilmiştir. Bu projeler Dumankaya’nın Türk insanına sunduğu “yenilikçi yaklaşımın” en somut göstergeleridir.

Dumankaya Cadde, Dumankaya Flex Kurtköy, Adres Panorama, Dumankaya Modern Vadi, Adres Kampüs, Dumankaya Konsept Halkalı, Dumankaya Ritim İstanbul Dumankaya’nın inşaatı devam eden yaşam merkezleri arasındadır. Devam eden projeler arasından Dumankaya Dizayn, Adres Lobi, Dumankaya Modern, Dumankaya İkon projeleri 2012 yılı içerisinde teslim edilecektir. Dumankaya, yine 2012 yılı içerisinde Dumankaya Miks ve Dumankaya Villa Gizli Bahçe projelerini satışa sunmuştur. Dumankaya Sahil Yalı Evleri projesini de bu yıl sunacaktır.

1963 yılında İbrahim ve Halit Dumankaya tarafından kurulan inşaat şirketi bugün yapı malzemeleri pazarlamasından otomotive, sigortacılıktan PVC kapı pencere üretimine kadar pek çok alanda hizmetler veren bir şirketler topluluğuna dönüşmüştür.

Dumankaya köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Dumankaya İnşaat İş Başvurusu İçin;

http://www.dumankaya.com/kurumsal/ik.aspx?SectionID=voKCvSPIywgAh06kS9v1sw%3d%3d&ContentID=QPIrrb%2f5WYFrbPyYAFTe9w%3d%3d

Hakkında iskurun

Bir yorum

  1. doğru ve dürüst her şeyiyle ciddi kuruluşunuzda diyorum bende 35 yıllık inşaat alanlarındaki göstermiş olduğum faaliyetlerimle var olan bilgi ve becerimle yani teorik bilgilerimle üstün vasıflı ustalıklarıma sizlerin işlerinde işbaşvuruma evet deseniz devam etsem mümkünmüdür acaba .saygılarımla enkısa zamanda diyorum g s m 0535 250 10 43 aransansam diye düşünüyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*