Anasayfa / Genel / ebebek İş Başvurusu ve İnsan Kaynakları

ebebek İş Başvurusu ve İnsan Kaynakları

ebebek İş Başvurusu ve İnsan Kaynakları

ebebek Hakkında

ebebek; bebek sahibi olmayı düşünen, bebek bekleyen ve çocuğunu büyüten bilinçli ailelere; ihtiyaç duydukları her türlü bilgi, servis, hizmet, yardım ve dostluğu sunmak için 2001 yılında kurulmuştur.
ebebek, sunduğu kaliteli hizmetler ve yeniliklerle hem sektör, hem de kullanıcı kitlesi tarafından beğeniyle takip edilmektedir.

Tüm Türkiye’den ve dünyanın 90 ülkesinden aileler bebek.com’dan bilgi ihtiyaçlarını, ebebek’ten ürün ve hizmet ihtiyaçlarını karşılamanın rahatlığını yaşamaktadır.
ebebek, bebek ürünleri alışverişi konusunda Türkiye’nin ilk ve en büyük online mağazasıdır. Fiziki mağazacılığa sonradan geçişi ile de alanındaki ilk örnek olan ebebek; İnternet, call center ve mağazadan alışveriş imkanını bir araya getiren özgün bir model sunmaktadır. ebebek; İstanbul’da Kızıltoprak, Çamlıca, Maslak Noramin İş Merkezi, İstanbul Forum AMV, Palladium AVM, Torium AVM, ViaPort AVM, Gebze, Marmara Forum AVM Carrefour; Bursa, Ankara, İzmir, İzmit, Antalya, Gaziantep’te mağazalarıyla Türkiye çapında fiziki olarak yaygınlaşmaya devam etmektedir.

Misyonumuz

Bebekler kadar hızlı büyüyen ve gelişen sektörümüzde, bilgilendirme ve yönlendirme öncelikli faaliyet gösteren
Ruhunu ve bakış açısını genç tutabilen kişilerle birlikte
Yeniliklere çabuk adapte olan, çağı yakalamak için koşan,
Mükemmeliyetçilikten vazgeçmeyen,
Aile değerlerine inanan ve koruyan,
Kişilere ve çevreye saygılı bir birlik olmak.
İnsan Kaynakları Politikamız
Anne bebek ihtiyaçlarını eksiksiz sağlayan ve aile memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde; ürün ve hizmetlerin kalitesinin çalışanlarımızın mutluluğu ve motivasyonu sağlanacağı ilkesinden yola çıkarak ,tüm ekibin kişisel gelişimlerini destekleyen, motivasyonu yükselten ve ebebek ailesinin bir parçası olarak, yönetime katılımcı anlayışın benimsendiği bir çalışma atmosferi sunmak.

 

ebebek iş başvurusu için;

http://www.e-bebek.com/kariyer_olanaklari

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*