Anasayfa / BAYİLİKLER / Eco dry kuru temizleme

Eco dry kuru temizleme

Kuru Temizleme

Kuru Temizleme

ECODRY kuru temizleme Her ilde en az bir şube hedefliyor.
Ecodry, İspanya’nın köklü kuru temizleme makinesi üreticisi Unisec’in Türkiye distribütörü Akdoğan Ticaret tarafında kuruldu. Ecodry’ın ilk mağazası Kasım 2010’da İstanbul Acıbadem’de hizmete girdi. Bu şube halen şirket tarafından işletiliyor. Şubeleşme konusunda atak davranan Ecodry, bu yıl franchising sistemiyle İstanbul’da 2 şube birden açtı. Ecodry Pazarlama Müdürü Hasan Keskinsoy, “Önümüzdeki 5 yıl içinde gelişmiş tüm illerde yine franchising sistemiyle en az birer şube açmayı hedefliyoruz” diyor.

Ecodry’ın franchise giriş bedeli 6 bin 500 euro. Ortalama işletme sermayesi ise 70 bin euro. Mağaza açıldıktan sonra ciro üzerinden yüzde 5 katkı payı talep ediliyor.

Kuru temizleme sektörüne ilk kez giren girişimcileri her konuda desteklediklerini belirten Keskinsoy, “Bir mağazanın kurulumundan işletmesine, personel eğitiminden müşteri memnuniyetine kadar birçok konuda yardımcı oluyoruz” diyor. Kuru temizleme pazarının önümüzdeki birkaç yıl içinde ciddi bir büyüme potansiyeline sahip olduğunu vurgulayan Keskinsoy’un değerlendirmesi şöyle:
“Kuru temizleme Türkiye’de halen bakir bir pazar. Yoğun iş temposu, çalışan kadın sayısının artması ve genel anlamda gelir seviyesinin yükselmesiyle pazarın hacmi büyüyor.”
Telefon: 0216 325 80 05
E-posta: info@ecodry.com.tr
Web: www.ecodry.com.tr

Hakkında iskurun

Bir yorum

  1. BAYRAM ARMAĞAN

    İYİ GÜNLER BAYİLİĞİNİZİ DÜŞÜNÜYORUM ŞARTLARINIZ NEDİR BENDEN İSTEDİKLERİNİZ YADA BU İŞTE BENİM KÆRIM NEDİR VE SİZİN BANA VERDİKLERİNİZ NEDİR BİLGİ VERİRMİSİNİZ

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*