Anasayfa / Genel / El İşi Şekerleme Yapıp Satmak

El İşi Şekerleme Yapıp Satmak

El İşi Şekerleme Yapıp Satmak

Sadece “elma şekeri” ya da “horoz şekeri” değil tabii ki… Ev tipi üretim ortamında kullanılacak pratik reçeteler, aletler ve özel gereçler, benmari tencerelerinden, parlatma haznelerine kadar her yeri fayanslarla kaplanmış küçük bir imalathane düşünün!.

Hedef pazar belli. Modern AVM’Ierden köşebaşı büfelere kadar geniş bir perakendeci kitlesi sizi bekliyor. Yeter ki mini imalathanenizde “iyi üretim şartları”nı taşıyan bir düzen kurun. Yalnız klasik şekerlemeler değil, Avrupa ve Amerika’da olduğu gibi egzotik katkılarla rengârenk nuga ve fondan gibi usta işi lezzetler üretmeniz de mümkün.

Dikkatli ve titiz emeklilerin tertemiz imalathanelerinde üretecekleri çok şey var. Eski reçeteleri karıştırdığınızda önünüze heyecan verici işler çıkacaktır. En önemli hedef kitle ise düğün, dernek toplantıları ve bayramlar olacak.

Daha özel bir konuya angaje olmak isteyenler için “çocuk şekerlemeleri” konusunu unutmamak gerekiyor. Dileyen modern zamanların işi çikolatacılığı da seçebilir. Pazar burada çok daha geniş ve tabii yaratıcılık olanakları da…

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*