Anasayfa / BAYİLİKLER / Electroworld Bayilik Veriyor

Electroworld Bayilik Veriyor

electroworld

Electroworld Bayilik

Electroworld Bayilik Veriyor

Avrupa’nın önde gelen perakende grubu DSG international plc’nin Türkiye operasyonu Electro World, uluslararası tecrübe ve deneyimini yerel girişimciler ile paylaşıyor.

Avrupa’nın önde gelen elektronik ürünler perakendecilik grubu Dixons Retail plc’nin tescilli markası Electro World, Türkiye’de Dixons Retail/Esas Holding/ODESA ortaklığı ile hizmet vermektedir.

Elektronik perakende sektöründe faaliyet gösteren Electro World, FİYAT, ÇEŞİT ve HİZMETTE en doğru bütünlüğü sunmak ve müşterilerine en iyi satın alma deneyimini yaşatma iddiası ile çalışmalarını sürdürmektedir. Müşterilerini, beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda en iyi şekilde yönlendiren ve alışveriş sürecinin her aşamasında destek olan yetkin satış danışmanları da bu sürecin en önemli parçalarından birini oluşturmaktadır.

Electro World, kahverengi eşyadan telekomünikasyon ürünlerine, bilgisayar yazılım ve donanımından beyaz eşya ve küçük ev aletlerine, mutfak ekipmanlarından çeşitli aksesuarlara kadar pek çok kategoride geniş bir ürün yelpazesi ve marka çeşitliliği sunmaktadır.

Electro World bugün 14 ilde 25 mağaza ve 55.000 m2’ye yakın satış alanı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Electro World’ün bağlı olduğu, Avrupa’nın önde gelen elektrikli ürünler perakendecilik grubu olan Dixons Retail plc, 40.000 çalışanı, Avrupa çapında 28 ülkeye yayılmış 1300’ün üzerinde mağaza ve online satış organizasyonu ile yılda 100 milyon kişiye hizmet veriyor.

Dixons Retail’in perakende ve e-ticaret markaları; İngiltere ve İrlanda’da PC World, Currys ve dixons.co.uk, Orta Avrupa ve Türkiye’de Electro World, İskandinavya’da Elkjøp, İtalya’da UniEuro, Yunanistan’da Kotsovolos, Fransa, İspanya, Italya ve İsveç’te PC City ve Avrupa çapında da Pixmania.com olarak sıralanıyor.

Bu projenin bir parçası olmak ve gücünüzü DSG international plc ile birleştirmek için Electro World web sitesinden başvuru yapabilirsiniz.

ELECTRO WORLD İç ve Dış Ticaret A.Ş.
E-Mail : bilgi@electroworld.com.tr
Müşteri Hizmetleri : 0 212 444 87 39
Adres : Centrum İş Merkezi Aydınevler Sanayi Caddesi No:3 34854 Küçükyalı – Maltepe İstanbul Türkiye

Hakkında iskurun

Bir yorum

  1. ATAKAN AKGÜN

    ELECTROWORLD BAYİLİĞİ ALABİLMEK İÇİN ÖN ŞART ve KOŞULLAR NELERDİR?ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDER BAŞARILAR DİLERİM.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*