Anasayfa / EK GELİR / Emekliler için iş fırsatları

Emekliler için iş fırsatları

Emekliler için iş imkanları

Emekliler için yada erken emekli olanlara iş imkanları aşağıdaki gibi olabilir. Sizde bunlardan birinde çalışabilirsiniz. Bu konuda bir çok firma emekli olmuş kişileri aramaktadır. Özellikler emniyet mensubu iseniz ve emekli olduysanız Güvenlik Görevlisi ve güvenlik amirliği yapabilirsiniz.

emekliler

emekliler

Güvenlik Görevlisi:    Bir kurum veya kuruluşta gece veya gündüz bekçilik yapabilir.Gece Amiri yapabilir eğer emniyetten emekli iseniz.Koruma ve Güvenlik Konularında Faaliyet Gösteren şirketlerde iş bulma imkanınızda son derece yüksek.

Bahçıvanlık : Kurum veya özel sektörde peyzaj düzenlemelerinde çalışabilir.Şöfor yardımcılığı : Uzun yol şoförlerine yayında eşlik edebilir.
Gayrimenkul Danışmanlığı: Emlak ve gayrimenkul firmalarında danışmanlık ve destek verebilir. Fırsatı var ise kendi çevresindeki gayrimenkulleri alıp satabilir.Bunu internet sitelerine ilanları girerek müşteri potansiyeli sağlayabilir.

Pazarlama : Yaşı genç olanlar için ek olarak ürün pazarlaması veya tanıtımını yapabilecek ürünler olabilir. Mesela temizlik ürünleri, satf malzeme gibi ürünler satabilirler.

İşletme Müdürlüğü : Tekstil imalatı yapan firmalarda firmanın imalat ve idari sorumluluğunu üstlenebilir.
Ek Öğretmenlik : Harici ders verebilirsiniz ya da özel okul dershane gibi yerlerde çalışma imkanı mevcuttur.
Kurye: Kurye firmalarında kuryelik yapabilirsiniz. Örneğin yaya olarak mahalle ve sokaklarda evrak dağıtım işlerinde personel aranmaktadır.
Ambar görevlisi: Depoya giriş ve çıkış sevkiyatını organize edebilirsiniz.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*