Anasayfa / Genel / Emsan İş Başvurusu ve İnsan Kaynakları

Emsan İş Başvurusu ve İnsan Kaynakları

Emsan İş Başvurusu ve İnsan Kaynakları

Emsan ayrıcalıklarının, yurdun dört bir yanında yeri var…

Bundan 40 yıl önce, küçük bir emaye atölyesinde buluşmuştuk sizinle… O günden bu yana, hep daha şık, daha kaliteli ve daha yenilikçi olmanın çabasıyla yanınızda yer aldık. Yılların verdiği deneyimimizle, hak ettiğiniz değeri mutfağınıza yansıtırken, siz de hiçbir zaman Emsan’dan vazgeçmediniz. Günümüzde ise, sofralarınıza ayrıcalıklar sunan Emsan olarak yurdun dört bir yanında kendine yer bulmanın mutluluğu içindeyiz. Geçmişin tecrübesinin geleceğin fikirlerindeki önemine değer verdiğimiz için, ürettiğimiz ilk sofra tabağını sizlerle paylaşmak istedik.

Annenizle yemek pişirirken rastladınız onlara, sonra dostlarınızla bir toplantıda eşlik ettiler sizlere. Hummalı bir düğün sofrasında yine onlar vardı yanınızda… Çocuğunuzun okula başladığı ilk gün, çayı onunla demlediniz, ailenizle yemekteyken, sofrayı onlarla kurdunuz… Dünden bugüne mutfağında Emsan ayrıcalıklarına yer veren sizler için, klasikliğin getirdiği sadeliği temel alıp, çağın gerekliliği olan modernizmin çizgisinde ilerliyor ve mutfağınıza ayrıcalıklar sunmanın gururunu yaşıyoruz.

İsterseniz Rize’de çay keyfinde, isterseniz Bodrum’da bir akşam yemeği sofrasında, isterseniz Ayder yaylasındaki nefis bir kahvaltıda ya da Boğaz’a karşı yenilen şık bir yemekte, isterseniz de peri bacalarında kahvenizi yudumluyor olun, Emsan’ın ayrıcalıklı dünyasında siz de yerinizi bulun, çünkü Emsan’ın gönlünde de sizin ayrıcalıklı yeriniz hep hazır!

İş Başvurusu İçin;

http://emsan.com.tr/insan-kaynaklari

Hakkında iskurun

Bir yorum

  1. selami mentese

    Iyi Calismalar Ben bursada demlik tencere Tamiri yapmaktayim servis acmak Istiyorum 05359844204 numarasina donerseniz tesekkur Ederim Kolay gelsin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*