Anasayfa / BAYİLİKLER / En ucuz Bayilik Samsat Çiğ Köfte

En ucuz Bayilik Samsat Çiğ Köfte

Samsat Çiğköftecisi, %100 doğal etsiz çiğköftesini müşterilerine sunmak isteyen girişicimler için aşağıda sunulan şartlar dahilinde yeni bir gelir kapısı oluşturuyor.

Hijyenik şartlarda ve %100 doğal malzemelerle hazırlanan özel formüllü etsiz çiğ köftesimizin üretiminden, teşhirine ve reklam-pazarlama ayağına kadar her tür konuda girişimcilerimizin yanındayız.

Samsat Çiğköftecisi, bayilerinden franchise bedeli olarak 2000 (ikibin) TL almaktadır.

Samsat Çiğköftecisi, bütçenize en uygun koşullarda şube açmanız için size destek sağlıyor.

İster 1 kilo ister 100 kilo, istediğiniz ölçüde ürün alımı sağlıyor, kota uygulamıyoruz. Ürün seçimi serbestliği sağlıyor, istemedikleriniz için zorunluluk getirmiyoruz.

En ucuz

Çiğ Köfte Bayiliği

Marka ismi altında, anlaşma koşullarına bağlı kalmak koşulu başka ürünler satımına izin vermekteyiz.

FRANCHISE (BAYİLİK) KOŞULLARI:

Konum: Bayilik için yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde bulunulması (Samsat zincirinin ana ürünü ve ağırlıklı satışı, çiğ köfte ve dürümdür. Yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde dürüm, konut yerleşiminin yoğun olduğu yerlerde paket satışı çok olur.)

Finansman: Samsat Şube modeli baz alınarak, kurumsal iç dekarasyon ve tanıtım ekipmanları için firmamızın belirlediği maddi şartları yerine getirmek (10 metrekarden ufak olmamak şartı ile, su-elektrik ve ruhsat şartlarına haiz reklam teşhiri için uygun cepheye sahip dükkanlar için onay verilir.)

İşletme Faaliyetleri: Tarafımızdan ürün teşhir ve tanzim eğitimi verilen işletmecilerin firmamızın belirlediği prensiplere uyması istenir. (Doğru ürün teşhiri, belirlenen malzemeleri kullanma, tanıtım malzemleri dışına çıkılmamsı ve ödeme periyodu dışına çıkmaması)

BAŞVURU VE BİLGİ İÇİN:

+90 212 644 19 03
+90 537 440 90 75

info@samsatcigkoftecisi.com

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*