Anasayfa / BAYİLİKLER / Enrico Benetti Bayilik Veriyor

Enrico Benetti Bayilik Veriyor

logo

Eskace firması 2013 yılının başında bayilik zinciri oluşturma amacıyla kurulmuş bir şirkettir.Genel anlamda yurt dışında bulunan kaliteli, güçlü ve tanınmış ürün markalarını Türk tüketicileriyle buluşturmak amacıyla kurulmuş bir şirkettir.

Eskace Dış Ticaret yetkilileri yaptıklarırı yatırımla Türkiye de yeni yatırım alanları oluşturmayı amaçladıklarını ekonomide canlılık yaratacak alanlara yöneldiklerini ifade ettiler.Ayrıca genç girişimcilere sundukları imkanların modern ticaretin olmazsa olmazları olan sistem yönetimi, markalaşma ve profesyonel iş yapış şekli gibi yönetim araçlarını da kullanarak başarıya giden yolu hazırladıklarını ve bu yolda hep beraber uzun soluklu olarak yürümeyi hedeflediklerini bildirdiler.

Eskace Dış Ticaret firmasının genç yatırımcıları Nevin Çepkin ve Davut Eskiocak ilk olarak Hollanda’nın 67 yıllık bir markası olan Çanta ve Bavul devi ‘Enrico Benetti’ markasını Türk tüketiciyle buluşturdular.Bu buluşma noktasında çok titiz davrandıklarını, tüketiciye seçimlerinde yüzlerce model, renk ve alternatif sunduklarını belirttiler.

ENRICO BENETTI

Tarihçe

Gebr. Kemperman Lederwaren BV, 1946’dan beri, deri ürünlerin ihracat ve ithalatı üzerine faaliyette olan bir Hollanda firmasıdır. Ürünlerimiz, pazarda şirket sahiplerimiz olan Erik ve Ben Kemperman’ın isimlerinden ilham alarak yaratılan Enrico Benetti markasıyla bulunmaktadırlar. Yıllar içerisinde, Enrico Benetti bilinirliği yüksek, seçkin bir isim olmuştur.Günümüzde de Hollanda’nın ve Avrupa’nın ünlü bir markası konumundayız.

Farklı Koleksiyonlar

Koleksiyonumuz, en güncel göz alıcı desen ve renklerle yılda birden çok kez güncellenmektedir. Tüm ürünlerimiz en son modayı yansıtan ve kullanışlı olacak şekilde tasarlanır. Koleksiyon, her yaşa ve hayatın her alanına hitap eder. Enrico Benetti, 20’den fazla Doğu ve Batı Avrupa ülkesinde, aynı zamanda Batı Afrika ve Filipinler’de de satılmakta ve iyi şekilde tanınmaktadır.

Üstün Kalite

Tüm Enrico Benetti ürünleri dayanıklılık ve kullanım testlerinden geçmektedir, ürünlerimiz, her türlü üretim hatasına karşı garantilidir. Müşterilerimizin kalite ve işçilik taleplerini en yüksek kaliteyle karşılayabilmek adına, tedarikçilerimizle yakın bir biçimde çalışmaktayız. Sonuç olarak, Enrico Benetti seçkin bir marka olmakla beraber Hollanda’daki en iyi deri ürün dağıtımcıları arasında yer almaktadır.

Çevreye Dost

Tüm Enrico Benetti ürünleri yüksek kaliteli gerçek deri, PVC, PU, polyester ve naylon kullanılarak üretilir. Ayrıca tüm ürünlerimiz, Avrupa Kanunu’nca belirlenmiş olan zorlu testlerden geçmektedir ve çevreye dosttur.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*